Kafes kına tahtı, kına gecesinin gözde aksesuarı olan kına tahtının kafes şeklinde özel tasarım şeklidir. Kına gecesi organizasyonları için vazgeçilmeyen ve sadece o geceye özel önemli bir tasarım olan kafes kına tahtı modelleri, tercih edilen konsepte göre süslenir ve tamamlayıcı kına aksesuarları ile birlikte hazırlanır.

Kafes Kına Tahtı Fiyatı

Kafes Kına Tahtı

Kafes kına tahtı, kafes tipinde ve yuvarlak modelde tasarlanır ve üstünde özel yuvarlak bir kubbesi bulunur. Ferforje aksamdan hazırlanan kafes kına tahtı, genellikle daha oryantal konseptler için önerilir. Kına tahtı ile birlikte kına sehpası, kına tepsisi gibi tamamlayıcı kına aksesuarları da aynı şekilde tasarlanır. Genellikle yuvarlak bir şekilde yapılan kafes kına tahtı, daha ufak olur ve daha az yer kaplar. Daha küçük kına salonları ya da evlerde yapılan kına geceleri için oldukça ideal ölçüdedir.

 

Kafes Kına Tahtı Modeli

Kına tahtı minderleri ve cibinliği de istenen renklerde hazırlanır. Kafes kına tahtı genellikle altın renginde olur. İsteğe göre kubbenin ön tarafında taç şeklinde süsleme de eklenebilir.

Çiftli Kafes Kına Tahtı

Çiftli kafes kına tahtı, iki kişilik olarak kafes şeklinde tasarlanan kına tahtı modelidir. Bu taht modelinde oturma yeri iki kişilik yapılır, gelin çok daha rahat oturabilir. Tek kişilik kafes kına tahtına göre daha ferahtır ve daha geniştir.

Kına gecesi için en önemli aksesuar olan kına tahtı, gelinin tercih edeceği konsepte göre seçilir ve de süslenir. Çift kafes kına tahtı için daha geniş minderler hazırlanır ve istenirse cibinlik de konsepte göre uygun dikilir.

Çiftli kafes kına tahtı, kafes tipinde ve daha elips şeklinde tasarlanır ve üstünde özel elips bir kubbesi bulunur. Ferforje aksamdan hazırlanan çiftli kafes kına tahtı, genellikle oryantal konseptler için tercih edilir. Çiftli kafes kına tahtı ile birlikte kına şamdanları, kına sandığı gibi diğer kına aksesuarları da aynı özelliklerde hazırlanır.

Çiftli Kafes Kına Tahtı elips şeklinde olduğu için oturma yeri de aynı bu şekilde bir minderle hazırlanır. Kına tahtı minderleri ve cibinliği de konsepte uygun renklerde ve süslemelerle hazırlanır. Çiftli kafes kına tahtı altın renginde olur. Eğer istenirse tahtın kubbesinin ön tarafına taç şeklinde süsleme de koyulabilir.

Kına Tahtı Siparişleriniz için hemen arayın !

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.