Kına gecesi organizasyonlarında kına tahtı’nın çevresinde yer alacak şamdan modelleri ayrı bir önem taşır. Özellikle abajur şamdan modelleri kına tahtının yanlarında çok zengin ve dolu bir görünüm yaratır. Abajur şeklinde şamdanlarda bulunan üst aksesuar, ışığın direk çıkmasını da engeller ve ışığı yumuşatarak hoş bir ortam da yaratır.

Abajur Şamdan

 

abajur Şamdan

Abajur şamdan modelleri kına gecesi için seçilecek her konseptte rahatlıkla kullanılır. Her konsepte uyum sağlayacak modellerimiz mevcuttur. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde abajur şamdan modelleri de temin edilir. Boncuklu, ferforje, kumaş kaplamalı gibi farklı modeller de kına geceleri için tercih edilebilir.

 

Abajur şamdan ile hem ortam daha hoş görünecek hem de ışık açısından da hafif loş bir ortam yakalanır. Özellikle kına töreni sırasında abajur şamdan modelleri çok daha farklı görünmektedir. Dilerseniz davetlilerin masalarına da küçük modellerini yerleştirebiliriz.

 

Her renk, her model abajur şamdan kına tahtınız için tam bir tamamlayıcı aksesuar olacaktır. Harem Dekor olarak her aksesuarımızı yakından görmek üzere sizleri bekliyoruz.

Anajur Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.