Kına, sünnet ya da düğün organizasyonlarında geceye katılan davetlilerin içlerinden gelen dilekleri ve paylaşımlarını yazabilecekleri bir defterin bulunduğu anı masası, dilediğiniz şekilde hazırlanabilecek bir aksesuardır. Özellikle düğünlerde kullanılan anı masası ile, gelen misafirlerinizden size bir hatıra kalması için özel bir defter koyabileceğiniz bir köşeye sahip olacaksınız.

Anı Masası

Anı Masası

Anı masası, gece ile ilgili seçmiş olduğunuz konsept doğrultusunda hazırlanır ve yine sizin tercihinize göre süslenir. Farklı tasarımları ve modelleri ile oldukça şık ve sıra dışı bir aksesuardır. Harem Dekor olarak kalp şeklinde, ahşap, pleksi, led ışıklı ya da papatya şeklinde modeller tasarlamaktayız. Düğün gecenize uygun olan modelleri sizlere istediğiniz şekilde temin ediyoruz.

 

Anı masası, gece boyunca üzerinde süslü defteri ve kalemi ile misafirlerinizi kendine çekecek ve anılarını ya da izlenimlerini yazmalarına neden olacak. Sonra bu defter ömür boyunca sizinle birlikte olacak.

Harem Dekor olarak sizin hayallerinize göre anı masası yapıyoruz. Bizimle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Anı Masaları

Harem Dekor Farkıyla Anı Masası Modellerini görmek için iletişime geçiniz.