Kına gecelerinin vazgeçilmez aksesuarı olan şamdan modelleri arasında farklı çeşitler vardır. Kına gecesi konseptinize göre belirleyeceğiniz temel aksesuarların yanında şamdanlar da kullanmalısınız. Özellikle iki, üç, dört ya da beş kollu şamdan modelleri salonda ve masalarda çok güzel duracaktır.

Beş kollu Şamdan

Beş Kollu Şamdan

Çok daha görkemli bir görünümü yaratan beş kollu şamdan modelleri, kına gecesi konseptlerinin her türüne uyumlu olarak süslenebilir ya da geceye uygun modellerde seçilebilir. Mumluk kısımlarına göre de tercih yapabilirsiniz.

Beş kollu şamdan modelleri özel ve güzel kına aksesuarlarıdır. Bulundukları ortama zengin bir görüntü katarlar. Detaylarda sahip oldukları ışıltı zaten kına gecesi için oldukça yerindedir. Birçok farklı çeşidi bulunan beş kollu şamdan modelleri, sizin zevkiniz doğrultusunda seçilecek ve kına salonuna yerleştirilecektir. Dilerseniz beş kollu şamdan modellerinin daha küçük modelleri misafir masalarına da yerleştirilebilir.

Beş kollu şamdan modelleri diğer modellere göre fiyat olarak daha farklı olsa da, görkemli havaları ile çok tercih edilmektedir. Beş kollu şamdanlar kına gecelerinde fark yaratmaktadır.

Harem Dekor olarak çok farklı beş kollu şamdan modellerimiz bulunmaktadır. Sizin tercih edeceğiniz kına gecesi konseptine uygun olarak birçok farklı beş kollu şamdan modeli arasından gecenize uygun olacak tarzı tercih edebilirsiniz.

Beş Kollu Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.