Back to Yazılar

Cam Gelin Yolu

Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın, kına gecesi organizasyonlarında da gelin ve nedimelerin mekana giriş yapacağı koridor şeklinde hazırlanan alanda süsleme yapılan yere gelin yolu denir, burada kullanılan malzemeler cam olduğu zaman buna cam gelin yolu denir. Son dönemlerde gelin yolu süslemesi ve dekorasyonu çok kullanılmaktadır. Cam zaten ortamı hoş gösteren ve ışığı yansıtan bir materyaldir. Dolayısıyla cam gelin yolu da ışıklarla kullanıldığında çok gösterişli bir görünüm yaratır.

Cam Gelin Yolu

Cam Gelin Yolu

Gelin yolu seçimi ile ilgili tercihi tamamen düğün konseptinize uygun şekilde düşünmelisiniz. Ferforje, fil dişi, ağaç şamdan gelin yolu, büyük sütun gelin yolu, hilal süslemeli ya da cam gelin yolu gibi aklınıza gelebilecek çok fazla tasarımda değişik gelin yolları vardır. Dilerseniz tercih ettiğiniz gelin yolu için farklı aksesuarlar ile değişik süslemeler de kullanabilirsiniz.

Harem Dekor olarak yılların tecrübesi ile piyasada farklı tasarımlarda gelin yolu modelleri hazırlıyoruz. Konsept ne olursa olsun, sizlerin düşüncelerini ve de en önemlisi hayallerini gelin yolu modellerine yansıtabiliyoruz. İster cam gelin yolu modeli, isterseniz diğer modellerde gelin yolu olsun, önemli olan salona girişinde yaşanacak anın muhteşem olmasıdır.


Cam Gelin Yolu

Harem Dekor Farkıyla Cam Gelin Yolu Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar