Cam şamdan, kına tahtının çevresinde yer alacak şamdan modelleri arasında en çok tercih edilen modellerden biridir. Cam şamdan modelleri camım verdiği şıklıkla kına tahtının yan taraflarında farklı bir tarz yaratır ve kumaşların yoğunluğunu yumuşatır.

Cam Şamdan

Cam Şamdan

Cam şamdan modelleri çok farklı şekillerde ve süslemelerde bulunabilir. Her kına konseptine uygun olarak seçilebilen cam şamdanlar, dekorasyonda çok kullanılmaktadır. Daha çok altın sarısı metal ferforje aksam üzerinde kullanılan cam modelleri ile ön plana çıkar.

 

 

Cam şamdan modelleri ile hem ortam daha hoş görünecek hem de ışık açısından da güzel bir yansıma yakalanacaktır. Kına tahtında çok fazla kumaş kullanıldığı zaman, ortamı hafifletmek adına cam şamdan modelleri tercih edilmektedir. Dilerseniz küçük modelleri de misafir masalarına yerleştirilebilir. Bu şekilde uyumlu bir görüntü de yakalanmış olur.

 

Her renk, her model cam şamdan, kına tahtınız ve tüm kına gecesi konseptiniz için tam bir tamamlayıcı aksesuar olacaktır. Harem Dekor olarak her aksesuarımızı yakından görmek üzere sizleri bekliyoruz.

Cam Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.