Kına gecesi organizasyonları ya da diğer yemekli davetlerde masalarda kullanılan cam supla detaylar, renkli masa süslemelerinde doğal bir görünüm yaratır. Cam supla her türlü malzeme ile birlikte kullanılabilir. Cam kendi şeffaflığı ile her masaya uyum sağlar, diğer aksesuarları daha ön plana çıkarır.

Cam Supla

Cam Supla

Cam supla ile gerek tabak altlarında gerekse şamdanların altında süsleme detayı olarak hacim yaratılabilir. Her türlü kına gecesi organizasyonunda her konsepte uygun olacak modeller bulunur. En sadesinden en süslemeli detayı olan cam supla modellerine kadar geniş bir ürün yelpazesi bulmak mümkündür. Fiyat olarak da uygun olan cam supla modelleri ayna şeklinde yuvarlak, istenirse kare ya da dikdörtgen, kenarları dantel gibi işlemeli, simli, altın ya da gümüş renklerinde, galaksi simli denilen yanar döner görünen farklı tasarımlarda bulunur.

Harem Dekor olarak ürünlerimizin tamamı ortamın şıklığına uygun olarak tasarlanır ve  sizin tercihinize göre seçilir. Sizin dekorunuz ve konseptiniz nasıl olacaksa, uyum sağlayan bir model ile cam supla masalarınızda yer alacaktır.

Cam Supla Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Supla Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.