Kına tahtı, kına gecesinin vazgeçilmez baş aksesuarıdır. Tabii kına tahtı süslemesi de kına gecesi ihtişamı göz önüne alınarak hazırlanmaktadır. Kına tahtı süslemesinde önemli bir detay da kına tahtı cibinlik modelleri olmaktadır. Kına tahtının ana süslemesi olarak kullanılan cibinlik modelleri, her türlü konsepte uygun olarak konseptin detayları ile uyumlu bir şekilde hazırlanabilir. Kına tahtının çevresini saran ve genellikle kubbe üzerine sarılarak kullanılan kumaşlar, tüller ya da organze olarak cibinlik modelleri yapılır. Cibinlik modelleri üzeri de altın rengi işleme, kristal boncuk ya da renkli pullar kullanılır, bolca çiçekler eklenir. Tüm bu detaylar kına tahtı cibinlik modellerini daha ihtişamlı ve daha görkemli bir hale getirmektedir.

Cibinlik Modelleri

Cibinlik Modelleri

Kına gecesi için gelin tarafından seçilen özel olarak detaylandırılacak kına gecesi konseptine uygun olarak tercih edilen kına tahtları, kına gecesinde salonun en özel köşesinde yer alacak ve içinde oturacak gelinle birlikte tüm misafirlerin de tabii ki odak noktası olacaktır. Kına tahtlarına ait tasarımlar genellikle  kubbeli, düz koltuk şeklinde, elips ya da modelinde, ahşap ferforje demirden yapılır ya da kafes modelinde olur ve mutlaka üzerlerinde sarılı olarak kına tahtı cibinliği yer alır. Her ne kadar kına gecesi eğlenceleri modernize bir hale gelse de kına  gecesi ve aksesuarları hala geleneksel motifleri ve dokuyu korumaktadır. Bu nedenle cibinlik modelleri detayları da kına tahtı için çok önemlidir.

Kına tahtında kumaş seçimi hem konseptle uyumlu hem de gelinin kına gecesinde giyeceği bindallı ya da kaftan ile uyumlu olacak şekilde tercih edilir. Kına tahtı üzerinde kullanılacak cibinlik de kesinlikle tüm bunlarla uyumlu olarak hazırlanır ya da mevcut hazır cibinlik modelleri arasından seçilir şartlar müsait olursa da değiştirilebilir.

Harem Dekor ile Cibinlik Modelleri

Harem Dekor olarak öncelikle gelinlerimizin isteklerini ve ihtiyaçlarını dinliyor ve onlara en uygun planlamayı gerçekleştiriyoruz. Her türlü aksesuar bir bir seçilirken özen ve emek ile çalışıyoruz. Gelinlerimizin kına tahtı içindeki cibinlikler arasındaki ihtişamı bizim için en önemli nokta. Tüm organizasyon için önemli olan bu konu Harem Dekor bizim ile en kolay şekilde hayata geçirilecektir.

Cibinlik Siparişi vermek İçin hemen ara !

Harem Dekor Farkıyla Cibinlik modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.