Back to Yazılar

Çiçekli Şamdan

Şamdan aksesuarı, kına gecelerinde kullanılan en dekoratif ürünlerdir. Her şekilde süslenebilir, her çeşit modelde olabilir. Kına gecesi konseptine göre çeşitlerin arasından tercih yapılabilir.

Çiçekli Şamdan

Çiçekli Şamdan

Çiçekli şamdan modelleri, isteğe ve zevke bağlı olarak tüm kına şamdan modellerinin içinden seçilecek olan modelin çiçeklerle süslenmesidir. Süsleme yapılacak çiçekler, ayrılan bütçeye göre canlı çiçeklerden ya da yapay çiçeklerden olabilir.

 

Çiçekli şamdan modelleri kına salonlarında farklı bir tazelik yaratır. Görüntü açısından renkli ve şık duran çiçekli şamdan modelleri çok dekoratif aksesuarlardır. Her türlü kına konseptine uygun olarak kullanılabilirler. Tüm masalara ayrı bir keyif katarlar.

 

Çiçeklerin girdiği her ortamın güzelleştiği gibi, çiçekli şamdan modelleri de kına gecesini güzelleştirecektir. Kına tahtı çevresinde de, kına sehpasında da kullanılabilir ve de çok hoş durur.

 

Harem Dekor olarak tercih edeceğiniz her türlü aksesuarı en kaliteli şekilde sizlere temin ediyoruz. Kına gecenizi tüm aksesuarlarla birlikte keyifle yaşamanız için sizleri bekliyoruz.

 Çiçekli Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar