Dekoratif çiçekler, hayatımızın hemen hemen tüm alanlarında yaşam alanlarımıza girdi. Tüm yaşam alanlarımızı güzelleştirmek için kullanılan ve önemli bir dekorasyon öğesi olan çiçekler hemen her yerde kullanılıyor. Evlerin salonları, yatak odaları, mutfakları, koridor ve bahçeleri, ofislerin iç ve dış bölümleri, plazaların iç bölümleri, masa üstleri, işyerleri gibi her alanda kullanılan çiçekler çok yaratıcı fikirler ile dekore edilebilir. Yapay masa çiçekleri artık gelişen teknoloji ile birlikte canlı çiçeklerden ayırt edilemez hale geldi. Masaüstü çiçekleri, yapay çiçek malzemelerinin lazer kesimi ile oluşturulmaktadır. Dekoratif çiçekler ve dekoratif çiçek fiyatları hakkında geniş bilgi almak için Harem Dekor web sitesini inceleyebilirsiniz.

Dekoratif Çiçekler

Dekoratif Çiçek

Dekoratif çiçekler ve yeşil bitkiler bazen bir ofisin duvarlarını tamamen kaplarken bazen plazalarda ki devasa saksılarda iç dekorasyonu renklendirir. Ofis içi dekorasyonda kullanılan çiçeklerden bir tanesi ahşap kasa görünümlü mini saksılarda yer alan lavanta çiçekleridir. Ofiste insanın ruhunu dinlendiren ve gülümseten bu dekoratif çiçeklerden hala sizin masanızda bir tane yoksa almanızı öneriyoruz. Yine şık ve sade saksılarda mine çiçekleri kullanılabilir. Aloe vera hem insan sağlığına dost içeriği hem de huzur veren görüntüsü ile ev ve iş yerlerini süsleyebilir. Bunun dışında ofis kullanımında yapay ofis çiçekleri ile dekore edilebilir. Bakım gerektirmediği için gerçek gibi görünen yapay çiçekler ile dilediğiniz dekorasyonu yapabilirsiniz. Yalnızca yeşil yapraklı bitkileri büyük ve gösterişli saksılarda sergileyebilir ya da rengarenk çiçekleri mini saksılarda masa üstüne koyabilirsiniz.

Ev dekorasyonunda ise yaratıcılığınızı sınırsız olarak kullanabilirsiniz. Arkada kalmış ve manzarası çok hoş olmayan bir pencereniz varsa önüne ince ve uzun, silindir biçiminde, cam vazoların içinde yapay kırmızı laleler koyabilirsiniz. Böylece manzaranızı güzelleştirmiş olacaksınız.

Kaktüs sever biriyseniz rengarenk kaktüsleri geniş ve küvet biçiminde bir saksıya yan yana dikerek çok hoş bir görüntü oluşturabilirsiniz. Turuncu, kırmızı, yeşil, mor, bordo ve pembe renkleri içinizi açacak.

Geniş ağızlı ve yuvarlak, uzun, cam vazolarınızın içine dekoratif taşlar koyup dekoratif çiçekler koyabilirsiniz. Böyle bir tasarıma beyaz güller, kırmızı güller, mor renkli lavanta çiçekleri ya da kır çiçekleri çok yakışacaktır.

Dekoratif Çiçekler

Harem Dekor Farkıyla Dekoratif Çiçek Modellerini görmek için iletişime geçiniz.