Kına gecesi organizasyonlarında kına tahtının çevresinde ya da davetlilerin masalarında yer alacak şamdan modelleri çok önemlidir. Özellikle dekoratif şamdan modelleri kına tahtının yanlarında önemli bir duruşa sahiptir, ayrıca masaların üzerinde de tarz bir duruşları vardır.  Dekoratif şamdanlar çok farklı şekillerde piyasada bulunabilir ama önemli olan kına gecesi konseptine uygun olarak seçilen modellerin bulunabilmesidir.

Dekoratif Şamdan

Dekoratif Şamdan

Dekoratif şamdan modelleri kına gecesi için seçilecek her konseptte rahatlıkla kullanılabilecek ürünlere sahiptir. Harem Dekor olarak kına gecesi için her konsepte uyum sağlayacak modellerimiz mevcuttur. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde boncuklarda ve ferforje modellerde dekoratif şamdan modelleri de temin edilebilir. Yaprak modelde, gül detaylı ya da farklı tasarımlarda farklı ürünler mevcuttur.

Dekoratif şamdan ile hem ortam daha süslü görünecek hem de ışık açısından da farklı bir görünüm yakalanacakıe. Özellikle kına töreni sırasında dekoratif şamdan modelleri çok daha özel görünmektedir. Dilerseniz davetlilerin masalarına da küçük modellerini yerleştirebiliriz.

Her renk, her model dekoratif şamdan kına tahtınız için tam bir tamamlayıcı aksesuar olacaktır. Harem Dekor olarak her aksesuarımızı yakından görmek üzere sizleri bekliyoruz.

Dekoratif Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.