Elips şapkalı kına tahtı, kına tahtı modelleri arasında farklı bir tasarımdır. Elips şeklinde hazırlanan oturma bölümü geniştir ve gelin için rahat ve ferah bir oturma alanı sağlar. Kafes gibi kapalı olmadığı için, bu tarz kına tahtları çok tercih edilmektedir. Sadece üst kısmında şapka şeklinde bölümü vardır ve kına cibinliği buradan aşağı sarkıtılır.

Elips Şapkalı Kına Tahtı

Elips şapkalı model kına tahtı modeli de tüm kına konseptlerine göre tercih edilebilir. Süsleme detayları da isteğe göre belirlenebilir. Elips şeklinde olduğu için daha dekoratif ve zarif görünür. Tüm diğer tamamlayıcı kına aksesuarları da kına tahtına uygun olarak seçilir. Kına sehpasından kına tepsisine, kına yer minderlerinden kına şamdanlarına kadar her detay birbiri ile uyumlu olmalıdır.

 

Kına salonunun en özel yerinde bütün gece boyunca misafirler tarafından görülecek olan elips şapkalı kına tahtı büyük ilgi görecektir. Bütün gece sevdikleriniz ve misafirlerinizle birbirinden özel fotoğraflar çektirebilir, videoların başrol oyuncusu olabilirsiniz.

 

İçinize sinecek, aklınızdaki konsepte uyacak tüm kına tahtı modelleri Harem Dekor’da sizi bekliyor.

Elips Şapkalı Kafes Kına Tahtı

Harem Dekor Farkıyla Elips Şapkalı Kına Tahtı için iletişime geçiniz.