Ferforje kına tahtı, kına gecelerinde tercih edilen en gösterişli ve en hareketli kına tahtı modelidir. İhtişamlı ve görkemli ferforje tasarımı ile gecede fark yaratır. Altın sarısı metal aksamı, en ince ferforje oyma motifleri ile süslenmiştir. Kına gecenizde salonda en görünen yerde bulunacak kına tahtı, içinde sizinle birlikte adeta saray ihtişamı yaratacaktır. Davetliler ise gözlerini sizden alamayacaklar.

Ferforje Kına Tahtı

Oryantal motiflerle şık ve kaliteli detaylarla süslenen ferforje kına tahtı, üst kısmında isteğe bağlı olarak yer alan kubbesindeki değişik tasarımıyla da göz doldurur. Farklı işlemlerle ya da boncukarla hazırlanan kına tahtı cibinlik modelleri ile oturma kısmında kullanılan kumaşların rengi özellikle uyumlu seçilir. İsteğe bağlı olarak cibinlik modelleri süslemeleri değişebilir. Ancak yine de altın rengi işlemeli özel dikim cibinlik modelleri kullanılması bu modelde tercih edilir.

Osmanlı saray tahtlarını andıran kına tahtı modellerini kesinlikle  yakından görmeniz ve tahta oturarak değerlendirmeniz en doğru kararı vermenize yardımcı olacaktır. www.haremdekor.com olarak ferforje kına tahtı modellerimiz ile her zaman hizmetindeyiz. Buradan seçeceğiniz modelleri ve aksesuarları yakından görmeniz için sizi en kısa zamanda bekliyoruz.

Ferforje Kına Tahtı Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.