Back to Yazılar

Gelin Yolu Çeşitleri

 

Gelin Yolu Çeşitleri

Düğün organizasyonlarında kapalı alan, açık alan ve havuzlu düğün mekanlarında gelin yolu süslemesi yapılmaktadır. Kır düğünlerine özel gelin yolu ve tagları, ışıklı, çiçekli ve dekoratif olarak süslenmektedir. Kapalı mekanlarda düğün konseptine göre dekoratif ve ferforje gelin yolu modelleri ile dizayn edilmektedir. Gelin yolu genellikle ferforje malzemeden yapılmaktadır. Işıklar ve çiçeklerle süslenerek, en şık haline büründürülmektedir.

Işıklı Gelin Yolu

Gelin Yolu Çeşitleri

Gelin yolu düğünlerde ve kına gecelerinde kullanılmaktadır. Gelin giriş takı ile başlayan ve nikah alanına kadar uzanan, gelin ve damadın salona giriş yoludur. Gelin yolu tagları, çiçekli veya ışıklı süslerle kemer olarak tasarlanmaktadır. Gelin yolunun başlangıcına yerleştirilen gelin yolu tagı, nikah masası veya gelin masası arka fonu olarak da kullanılmaktadır. Işıklı gelin yolu ferforjeden üretilmekte, minik ışıklar, abajur şamdanlar, ayaklı şamdanlar yahut sütunlarla süslenmektedir. Kır düğünleri ve açık alanlarda genellikle sütun aydınlatma kullanılmaktadır. Düğün konseptiniz ve tarzınıza göre ışıklı gelin yolunu seçebilir, dilediğiniz aydınlatma aksesuarları ile şahane mekanlar yaratabilirsiniz.

Gelin Yolu Modelleri ve Fiyatları

Gelin yolu çeşitleri; ışıklı gelin yolu, çiçekli gelin yolu, ferforje gelin yolu, ağaç şamdan, abajur şamdan veya kollu şamdan süsleme çeşitleriyle sunulmaktadır. Gelin yolu, salona geçiş için kullanılan alanlara uygulandığı gibi katlı mekanlarda merdiven süslemesi, mekana giriş alanı süslemeleri olarak da kullanılmaktadır. Gelin yolu imalatı, modern ve moda konseptlere göre belirlenmektedir. Farklı konseptlere göre klasik, modern, naturel ve oryantalist gibi tarzlarda üretilmektedir. Ağaçlı ışıklandırma, çiçekli ağaçlandırma veya kına tahtlarına kombin olarak tasarlanmaktadır. Kına pufları, cibinlikli taht, sandık ve ağaç süslemeleri şamdan ve masa aksesuarları değerlendirilerek seçenekli gelin yolu fiyatları ve dekor modelleri sunulmaktadır.

Gelin yolu fiyatları, alanın büyüklüğü, süsleme aparatları ve dekor malzemelerine bağlı olarak belirlenmektedir. Sütun seçeneği, şamdan seçeneği, gelin yolu tagları ve ışıklandırma gereçleri belirlenerek, fiyat belirlenmektedir. Harem Dekor en ekonomik fiyat avantajları ile kına tahtı, kına dekor ve aksesuarları, gelin yolu imalat ve satışı ile Dünya genelinde hizmet sağlamaktadır. Tüm modelleri inceleyebilir, tarzınıza uygun özel tasarımları seçerek kına ve düğün organizasyonunuzu muhteşem günlere dönüştürebilirsiniz.

Gelin Yolu Çeşitleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Gelin Yolu Çeşitleri

Harem Dekor Farkıyla Gelin Yolu Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar