Back to Yazılar

Gelin Yolu Işıkları

Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın, kına gecesi organizasyonlarında da gelin ve nedimelerin salona giriş yapacakları gelin yolu alanının ışıklandırılmış haline gelin yolu ışıkları denir. Gelin yolunun ışıklandırılması son dönemde çok tercih edilmektedir. Çok daha ihtişamlı, tüm salon karardığında sadece gelin yolu ışıkları ile özel bir görüntü yaşanmaktadır.

Gelin Yolu Işıkları

 

Gelin Yolu Işıkları

Farklı tasarımlarda hazırlanan gelin yolları için ayrıca gelin yolu ışıkları da talep üzerine temin edilir. Konsepte uygun seçimde bulunacak ışıklandırma aksesuarları ile süslenecek gelin yolu, farklı bir havada herkesi şaşırtacaktır.

 

Harem Dekor olarak piyasadaki tecrübemiz ve kaliteli ürünlerimizle farklı tasarımlarda gelin yolu modelleri imal ediyoruz. Konseptiniz ne olursa olsun, sizlerin hayallerini gelin yolu modelleri ve gelin yolu ışıkları ile çok daha hoş bir hale getiriyoruz. Gelin yolu nasıl olursa olsun, her biri için en güzel gelin yolu ışıkları temin edebiliriz. Önemli olan siz salona girerken yaşayacağınız özel anın size kendinizi muhteşem hissettirmesidir. Hem size, hem de davetlilerinize…


Gelin Yolu Işıkları

Harem Dekor Farkıyla Gelin Yolu Işıkları Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar