Back to Yazılar

Gelin Yolu

Düğün organizasyonlarında gelin ve damadın, kına gecesi organizasyonlarında da gelin ve nedimelerin salona giriş yapacağı koridor şeklinde süsleme yapılan yere gelin yolu denir. Son dönemlerde gelin yolu süslemesi ve dekorasyonu büyük önem taşımakta. En özel gecelerine adım attıkları organizasyonda salona ilk adım attıkları yer de heyecanlarını yaşamaları açısından önemlidir.

Gelin Yolu

Gelin Yolu

Birçok farklı tasarımda gelin yolu modelleri bulunmaktadır. Gelin yolu ile ilgili tercihi tamamen düğün konseptinize uygun şekilde düşünmelisiniz. Ferforje, fil dişi, ağaç şamdan gelin yolu, büyük sütun gelin yolu, hilal süslemeli giriş yolu gibi aklınıza gelebilecek çok fazla tasarımda şık gelin yolları vardır. Dilerseniz tercih ettiğiniz gelin yolu için farklı aksesuarlar ile değişik süsleme de yaptırabilirsiniz.

Harem Dekor olarak yılların tecrübesi ile piyasada farklı tasarımlarda gelin yolu modelleri hazırlıyoruz. Konsept ne olursa olsun, sizlerin düşüncelerini ve de en önemlisi hayallerini gelin yolu modellerine yansıtabiliyoruz. Salonların süslenmesinin yanı sıra salona girişin de önemli bir anısı olacaktır, o nedenle gelin yolu hazırlıklarını özenle gerçekleştiriyoruz.Gelin Yolu Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Gelin Yolu Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar