Back to Yazılar

Harem Dekor İle Ekonomik Taht Modelleri

Harem Dekor İle Ekonomik Taht Modelleri

Dünya geneli satış ve imalat kalitesi ile onlarca Kına Tahtı modeli, düğün ve kına aksesuarları üretilmektedir. İstanbul Kına Tahtı modelleri arasında; Hint metal kına tahtı, Mostar kına tahtı modeli, salıncak kına tahtı ve ferforje kına tahtı modelleri bulunmaktadır. Farklı renk ve model seçenekleri ile oval minareli kına tahtı, klasik kına tahtı modelleri, sarmaşık kına tahtı modeli, yelpaze kına tahtı, yelpaze Kına Tahtı Aksesuarları, modelleri ve elips kafes kına tahtı modelleri ekonomik fiyat seçenekleri ve farklı dizaynları ile üretilmektedir. Şık tasarımları ile elips şapkalı kına tahtı, kafes Kına Tahtı Modelleri ve şato kına tahtı modelleri, göz alıcı ve estetik tasarımlarıyla üretilmektedir. Her düğün konsepti ve kına gecesi organizasyonlarına özel yurt içi ve yurt dışı temin, tedarik ve satış hizmeti bulunmaktadır.

Ekonomik Şamdan Fiyatları

Harem Dekor İle Ekonomik Taht Modelleri

Hem düğün organizasyonlarında masa üzeri süslemesi için, hem de gelin yolu ve mekan dizaynı için ayaklı ve dekoratif Şamdan Modelleri bulunmaktadır. Abajur şamdan modelleri farklı renk ve boyut seçenekleri ile üretilmektedir. Kokteyl şamdan, dekoratif şamdan ve cam Şamdan Çeşitleri farklı tasarımları, ebatları ve fiyatları ile üretilmekte, en özel günleriniz için şık tasarımlarıyla sunulmaktadır. Kına- düğün- sünnet- nişan ve tüm organizasyonlar için tek kollu şamdan, çift kollu şamdan modelleri, üç kollu ve dört kollu şamdan modelleri ile beş kollu şamdan modelleri, en ekonomik Şamdan Fiyatları ile üretilmekte, satışa sunulmaktadır.

Ekonomik Kına Tahtı Fiyatları

Gelin yolu ve takları, kına taht modelleri, kına organizasyonu dekorları ve aksesuarları ekonomik Kına Tahtı Fiyatları ile kaliteli ve modern şekilde imal edilmektedir. Organizasyonun içeriği ve konseptine göre model, renk, boyut ve sayılar belirlenmektedir. Organizasyon alanında açık veya kapalı mekanlarda, alanın büyüklüğü ve davetli sayısına göre dekor yapılmaktadır. Konsepte uyumlu Kına Tahtı Renkleri, dekorasyon modelleri en uygun fiyatlarla değerlendirerek, seçilmektedir. Modern, klasik ve tasarım kına tahtı modelleri, her organizasyona özel tasarlanmaktadır. Dekor ve yan ürünlerle uyumlu şekilde konsept edilmektedir. Harem Dekor en seçkin kına tahtı modelleri ve gelin yolu süslemeleri ile ekonomik fiyatlarını sunmaktadır.

Harem Dekor İle Ekonomik Taht Modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için iletişime   geçiniz.


Harem Dekor İle Ekonomik Taht Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Ekonomik Taht Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar