Back to Yazılar

Hayalinizdeki Düğün İçin Zarif Gelin Yolu Tagları

Hayalinizdeki Düğün İçin Zarif Gelin Yolu Tagları

Hayalinizdeki Düğün İçin Zarif Gelin Yolu Tagları

Gelin yolu tagları ya da bir diğer adı ile düğün kemerleri, şık ve büyüleyici görüntüleri ile düğün mekanlarına klas bir hava katarlar. Gelin ve damadın en mutlu günlerinde düğün mekanına havalı bir giriş yapmasını sağlayan gelin yolu modellerinin hemen bitiminde yer alan düğün kemerleri mekanın dekorasyonuna adeta ruh kazandırır. Cam, ferforje, ağaç dalı şeklindeki gelin yürüyüş yolu, ışıklı gelin yolu sonunda görkemli bir şekilde sizi bekleyen düğün tagları mekanın ambiyansını şık hale getirecektir. Gelin yolu imalatı ve gelin yolu fiyatları hakkında geniş ve detaylı bilgi alabilmek için Harem Dekor’a başvurabilirsiniz.

Düğün Mekanlarının Odak Noktası Düğün Kemerleri

Gelin ve damadın en mutlu olduğu düğünlerde dekorasyonun şık olması çok büyük önem taşır. Her bir detayın tek tek üzerine düşünülmesi hayallerinizdeki düğünün gerçekleşmesinin aslında tek yoludur.

Gelin yolu tagları çok farklı aksesuarlar ile süslenerek şık hale getirilebilir. Ferforje bir düğün kemerini balonlar ile süsleyebilirsiniz. Ferforje düğün kemerine beyaz tülleri salaş bir şekilde sardıktan sonra inci gibi sedef beyazı balonlar takabilirsiniz. Fakat canlı renklerdeki balonları düğün kemerinde kullanmanızı tavsiye etmiyoruz. Renkli balonlar daha çok bir doğumgünü izlenimi verebilir.

Doğal çiçekler ve yapraklar ile dalların muhteşem bir kompozisyon içinde düğün kemerlerine yerleştirilmesi natürel bir şıklık yaratacaktır. Çiçeklerin savruk görüntüsü ve kompozisyonu için profesyonellerin yardımını almanız gerekir. Krizantem, yeşil yapraklar, beyaz güller, kırmızı güller, gelincikler gibi çiçekler alternatifleriniz olabilir.

Bir plaj düğünü yapacaksanız uçuş uçuş organze kumaşları düğün kemeri üzerine asarak, esinti ile dans etmesini izleyebilirsiniz. Organze beyaz kumaşın üzerine deniz kabukları ve deniz yıldızları ekleyebilirsiniz.

Doğal, organik ve natürel görünümleri çok seviyorsanız ahşap ya da bambu düğün kemerleri ile şık görüntüler elde edebilirsiniz. Bolca çiçek ve yaprağı birlikte kullanarak tamamen doğanın içinde gibi hissetmeniz mümkündür.

Daha romantik ve naif bir görüntü için çok estetik olan cibinlik stili düğün kemerlerini kullanabilirsiniz. Dört sütundan ve dört ana çatıdan oluşan cibinliği beyaz ve dantel kumaşlar ile sarıp üzerine çiçekler sarabilirsiniz. Cibinliğin altında bulunduğu alana ise gül yaprakları serperek şıklığın dozunu arttırabilirsiniz.


Hayalinizdeki Düğün İçin Zarif Gelin Yolu Tagları

Harem Dekor Farkıyla Gelin Yolu Tagları Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar