Kına gecelerinin ortamı zenginleştiren vazgeçilmez aksesuarı iki kollu şamdan modelleridir. Kına tahtının çevresinde bulunacak iki kollu şamdan modelleri geceye ve de kına törenine çok farklı bir hava katacaktır. Çok daha görkemli bir görünüm için tercih edilen iki kollu şamdan modelleri, kına gecesi konseptlerinin her biri için uygun şekilde süslenebilir ya da geceye uygun modellerde tercih edilebilir.

İki kollu Şamdan

İki Kollu Şamdan

İki kollu şamdan modelleri en çok tercih edilen kına aksesuarlarıdır. Bulundukları ortamları çok şık ve zengin bir görüntü ile süslerler. Detaylarda sahip oldukları ışıltı zaten kına gecesi için oldukça önem taşır. Piyasada birçok farklı çeşidi bulunan iki kollu şamdan modelleri, sizin zevkiniz doğrultusunda belirlenecek ve kına gecesi düzenlenecek olan salona kına tahtı çevresine yerleştirilecektir. Dilerseniz iki kollu şamdan modellerinin daha küçük olan modellerini, davetlilerin masalarına da koydurabilirsiniz.

İki kollu şamdan modelleri diğer modellere göre fiyat olarak daha farklı olsa da, ihtişamlı duruşları açısından çok tercih edilmektedir. İki kollu şamdanlar cam şamdan modellerine benzese de çok daha kaliteli ve ışığı daha doğru yansıtan yapılarıyla kına gecelerinde özel bir  görüntü  yaratmaktadır.

Harem Dekor olarak çok farklı iki kollu şamdan modellerimizle kına gecelerinizi süslemeye talibiz. Tercih edeceğiniz kına gecesi konseptine uygun olarak birçok farklı iki kollu şamdan modeli arasından size uygun olanı tercih edebilirsiniz.

İki Kollu Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.