Kına gecesi kullanılan tüm kına aksesuarları için başlı başına özen gerekir. Hem gelinin tercih ettiği konsepte uygun olacaklar, hem de kendi aralarında uyumlu duracaklar. Bu kına aksesuarlarından en önemli tamamlayıcılar da kına şamdanları olmaktadır. Kına gecesinde, kına tahtı iki yanında tamamlayıcı aksesuar olarak yer alan kına şamdanları farklı boyutlarda, farklı şekillerde ve farklı malzemelerden olabilir.

Kına Şamdanları

Kına Şamdanları

Kına şamdanları, kına gecesi konseptine uygun olarak seçilir. Tamamlayıcı bir aksesuar olması nedeniyle özellikle kına tahtının özelliklerine uygun şekilde seçilmesi gerekir. Osmanlı kına tahtı tercih edilmişse kına şamdanları da Osmanlı motifleri taşımalı. Pembe konsept için pembe taşlı kına şamdanları daha uygun olacaktır. Kısacası tüm kına konseptleri için farklı özel tasarımda hazırlanmış kına şamdanları vardır, kına aksesuarları seçilirken bu detaylara önem vermek gerekir.

Kına şamdanları da diğer kına aksesuarlarında olduğu gibi her kesime, her zevke ve en önemlisi her bütçeye göre uygun düşen fiyat aralıklarındadır. En az 2 en çok da 4 adet kına şamdanı kullanılırsa yeterli olacaktır. Kına şamdanları, Kına tahtının iki yanına yerleştirilir ve kına gecesi eğlenceleri boyunca aktif olarak sahnede yer alırlar. Kına şamdanları abajur modelinde, metal aksamdan yapılmış, camdan üretilmiş ya da pleksiden bile yapılmış olarak piyasada rahatlıkta bulunabilir. Kristalden üretilen ve hatta altın kaplamalı daha yüksek maliyetli kına şamdanları da ayrıca tercih edilebilir.

Harem Dekor olarak kına gecesinde gelin tarafından hayallerine uygun olarak tercih edilmiş kına konseptine göre, her türlü kına aksesuarını  piyasadan ya da üreticisinden itina ile temin edebiliyoruz. Kına tahtına uygun olarak kına şamdanları, kına yer minderleri, kına tepsisi gibi tüm detaylar birer birer belirlenir ve özellikle de birbirleri ile uyumlu olmaları göz önünde bulundurulur. Konsept ne olursa olsun, gelinin hayallerini gerçeğe dönüştürmek için hizmet veriyoruz. Kaliteli malzemelerden hazırlanmış ürünleri bünyemizde hazır bulundurmak bizim için en önemli prensiptir. Keyifle hazırlanan bir kına gecesi mekanını, istenen konsepte çevirmekte ve kına aksesuarlarından hediyesine kadar her detayın tek tek takipçisi olmaktayız. Geriye sadece sizin keyifli anlarınızı yaşamanız kalıyor.

Kına Şamdanları ve Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı Aksesuar modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.