Back to Yazılar

Kına Tahtı Fiyatları

Kına tahtı, kına gecesi eğlencelerinin vazgeçilmeyen ve sadece o geceye özel olarak hazırlanan önemli bir aksesuardır. Gelinin baba evine veda niteliğinde düzenlenen bu özel gecede, kına tahtı gelinin gözyaşlarına ve de mutluluğuna aynı anda tanık olur.

Kına Tahtı Fiyatları

Kına Tahtı Fiyatları

Kına geceleri son yıllarda geleneksel dokuları koruyarak modernize bir şekilde kutlanmaya başlamıştır. Bu geceler tıpkı bir saray ihtişamıyla hazırlanan mekanlarda kına gecesine özel aksesuarlarla donatılarak yapılmaktadır. O gece için en olmazsa olmaz kına aksesuarı ise kına tahtıdır, ve bunu takip eden kına tahtı fiyatları da en çok araştırılan ve konuşulan konu olmaktadır.

 

Kına tahtı ücretleri genel olarak kına tahtının özelliklerine göre belirlenmektedir. Kına geceniz için belirleyeceğiniz konsepte uygun olarak kına tahtı tasarımlarını önceden araştırabilirsiniz. Kına gecesinde giyeceğiniz kaftan ve nedimelerin giyecekleri kıyafetlere uygun bir kına tahtı tercih etmelisiniz. Kına tahtı fiyatları, kına tahtlarının tasarımlarına ve süslemelerine göre değişiklik gösterir. Bu detaylar çok özel şekilde hazırlanır ve kına gecesinde görkem ve ihtişamı yansıtır. Süslemelerde dantel, organze, kadife gibi kaliteli kumaşlar tercih edilir. Daha çok kumaş kullanılarak yapılan ekstra süslemeleri olan kına tahtı fiyatları da değişmektedir. Tüller ve çiçeklerle de süsleme olabilir ve bu tip kına tahtı fiyatı daha uygun olabilir.

 

Kına tahtları demir ya da ferforjeden hazırlanabilir. Bu tip kına tahtlarına kubbe de konulmaktadır. Bazen kafes şeklinde de hazırlanan kına tahtları olmaktadır. Ahşap malzemeden tek kişilik ya da üç kişilik kına tahtları seçenekleri de bulunur. Aslında bu seçim tamamen konsepte göre ve kına tahtı fiyatları değerlendirilerek yapılabilir. Her bütçeye ve her kesime göre kına tahtı fiyatları bulunmaktadır. Harem Dekor olarak sizlere en uygun şartlarda ama en kaliteli kına aksesuarlarını sunmakta iddialıyız. Bizimle iletişim kurabilir ve kına tahtı fiyatı konusunda fiyat talep edebilirsiniz.

 

Süslemesinden yapımında kullanılan aksama, yan aksesuarlarından cibinliğine kadar her detay kına tahtı fiyatları için etkili olmaktadır. Kına gecesi için olmazsa olmaz kına tahtı, o gece salonun baş köşesinde yer alacak ve herkesin odak noktası olacaktır. Birbirinden güzel fotoğraflarla unutulmaz anlarınızı saklaya bileceksiniz.

 

Kına gecesinde kına tahtı üzerinde en çok zamanı siz geçireceksiniz. O nedenle seçimi bu şekilde yapmalısınız. Önemli olan gecenin ihtişamı ve sizin bu ihtişamın başrolünde olmanızdır.

 


Kına Tahtı Fiyatları

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar