Back to Yazılar

Kına Tahtı Satışı

Kına Tahtı Satışı

Kına tahtı, özellikle günümüzde çok fazla rağbet görmektedir. Kına gecelerinin vazgeçilmezi olarak görülen kına tahtı o geceye özgü bir aksesuardır ve gelin için çok özeldi . Organizasyon tarafından hazırlanan bu taht, gece boyunca gelinin eğlenceden vakit bulduğu anlarda oturduğu, kınasının yakıldığı ve ağlayıp güldüğü bir alandır. Kına gecesine daha birçok duygu yüklü anlam katan kına tahtı, bu gecenin olmazsa olmaz dekorlarından bir tanesidir.

Kına Tahtı Modelleri

Kına Tahtı Satışı

Kına tahtı günümüzde çok fazla önem taşıdığı için birçok modeli bulunmaktadır. Çeşit çeşit güzellikte bulunan bu kına tahtı çeşitleri gelinin zevkine ve tek kişi mi yoksa damatla birlikte mi oturmak istediğine göre değişiklik gösterecektir.

Salıncak Model Kına Tahtı

İsminden de anlaşılacağı üzere salıncak şeklinde imal edilen kına tahtında, gelin oturduğunda sallanacaktır. Son zamanların en çok rağbet gören modellerinden bir tanesidir. Gelin adaylarını prenses gibi hissettiren bu salıncak model kına tahtını istediğiniz renkte hazırlanabilmektedir. Salıncak kına tahtı, sağlam zincirlerle desteklendiği için 1 – 3 kişiye katar taşıma kapasitesine sahiptir.

Kafes Model Kına Tahtı

Bu modelimiz yuvarlak bir şekle sahiptir. Etrafı tüllerle kaplanmıştır. Modelde kubbe tipi bir tavan bulunmaktadır. Gelinin kapalı bir alanda olduğu izlenimini verir. Kına gecesinin ilerleyen dakikalarında gelinin isteğine bağlı olarak gelinin önünü kapatan tüller açılır. Yanında masa, sehpa gibi yedek aksesuarları da mevcuttur. İstek dahilinde bu modelin iki kişilik olanları da tercih edilebilmektedir.

Elips Model Şapkalı Kına Tahtı

Elips şekline sahip olan kına tahtı, istediğiniz renk cibinlikler ile süslenebilmektedir. 1 – 4 kişilik bir oturma kapasitesine sahip olduğundan geniştir ve gelini rahat ettirecek tarzda dizayn edilmiştir. Kafes şeklinin aksine etrafı kapalı olmadığından daha çok tercih edilen kına tahtı modelleri arasındadır.

Kına Tahtı

Kına tahtı fiyatları modeline ve rengine göre değişiklik göstermektedir. İstanbul kına tahtı satışı konusunda birçok başarılı dekor ve organizasyon firmalarına ev sahipliği yapmaktadır.  Siz de kına gecenizin rüya gibi olmasını istiyorsanız tarzınıza uygun bir kına tahtı tercih etmelisiniz. Bu özel gecenize anlam katacak olan kına tahtı siparişi vermek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kına Tahtı Satışı

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar