Back to Yazılar

Kına Tahtı Ve Aksesuar Fiyatları

Kına Tahtı Ve Aksesuar Fiyatları

Kına gecesinin görkemli bir organizasyona dönüşmesini sağlayan kına tahtı modelleri göz kamaştırıcı özellikleriyle törenin en dikkat çekici alanını oluşturur. Düğün töreni gibi insan hayatında sadece bir kez yaşanacak olan bu geleneksel tören günümüzde yeniden popüler olarak kutlanmaya başlamıştır. İstanbul kına tahtı hizmeti veren firmalar sundukları özel seçeneklerle istenen modelin kiralanmasına imkan sağlarlar. Genel olarak bir paket içinde yer alan kına tahtı fiyatları seçilen ürünün özelliklerine göre değişebilir.

Gelin Adayı Tören Boyunca Göz Önünde Kalır

Kına Tahtı Ve Aksesuar Fiyatları

Tören boyunca gelin adayının göz önünde olmasını sağlayan kına tahtı törenin temasına uygun olarak süslenir. Ortamın hafif loş bir şekilde olmasını sağlayan şamdan modelleri kına yakılma esnasında salonun karartılması halinde de davetlilerin birbirlerini görmelerine imkan sağlar. Taht üzerinde hem eğlenceli hem de hüzünlü saatler geçiren gelin adayı ve diğer davetliler, özel anların ölümsüzleşmesi için fotoğraflarını da bu alanda çektirebilirler.

Tören boyunca misafirlerin de gelin adayını yakından görmesini ve varsa hediyelerini vermesini sağlayan kına tahtı aksesuarları ihtiyaca özel olarak çeşitlendirilebilir. Törenin temasından ev sahibinin seçmiş olduğu kıyafet rengine kadar pek çok şekilde belirlenen kına tahtı renkleri arasında en çok tercih edilenler bordo ve kırmızı olarak sayılabilir.

Özel Kumaşlar ve Tüllerle Yapılan Hazırlık

Kına tahtı yapımı için kullanılan özel kumaşlar ve tüller, gecenin ihtişamının tam olarak yaşanabilmesi için itinayla hazırlanmalıdır. Tek kişilik ya da kalabalık gruplar için hazırlanan ucuz kına tahtı modelleri mekanın, konseptin ve gelin adayının en mutlu gününe eşlik ederek daha da özel anların yaşanmasına katkı sağlar. Keyifli bir gecenin gerektiği kadar eğlenceli geçmesi için fark yaratan şamdan çeşitleri tek ya da çok kollu modellerle masaların ve çevrenin hem ışıklandırılmasını hem de nostaljik bir havaya bürünmesine yardımcı olur.

Gelin adayının ve aile büyüklerinin tercihine göre belirlenen şamdan fiyatları kendi içinde farklılık gösterebilir. Mekanın büyüklüğüne göre kullanılması gereken aydınlatma malzemesi sayısı bu açıdan son derece önemlidir. Harem dekor dilek ağacı şeklinde hazırlanan şamdan modelleri sayesinde ortamın havasının değişmesini ve davetlilerin bu geceyle ilgili dileklerini gözle önüne sermesini sağlar.

Kına Tahtı Ve Aksesuar Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Kına Tahtı Ve Aksesuar Fiyatları

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar