Back to Yazılar

Kokteyl Masası Fiyatları

Kokteyl Masası Fiyatları

Kokteyl Masası Fiyatları

Kokteyl masaları halka arasında, bistro olarak da geçer. Bu masalar düğünlerde veya çeşitli organizasyonlarda oldukça faydalıdır. Ayakta durularak, üzerine koyulan içecekler veya yiyecekler tüketilir. Bu masalar, yer kaplamaması ve fiyatlarının uygun oluşundan dolayı, tercih edilmektedir. Son zamanlarda kullanımı artmıştır. Masalar sayesinde birçok kişiye yer vermek mümkün kılınmıştır. Masaların boyutları genelde aynıdır. İnsan boyuna doğru orantılı olarak üretilmiştir. Ayrıca masaların ham maddesi, dayanıklı bir özellik taşır.

Kokteyl Masası Ve Modelleri

Temizliği de son derece pratiktir. Nemli bir bez yardımı ile masalar eski halini alır. Fakat masaların üzerine genelde, örtü ve süslemeler yapılır. Bu süslemelerde, üretici firma tarafından yapılır. Kokteyl masası imalatı, düğün ve organizasyon malzemeleri üreten firmalar tarafından yapılır. Masalar alındıktan sonra, kuryeler aracılığı ile alıcılara gönderilir. Bu gönderiler için, alıcılardan kargo ücreti kesinlikle alınmaz. Kokteyl masası modelleri, kataloglardan veya internet sitelerinden incelenir. Beğenme durumunda satın alınır ve kullanılır. Fakat özel üretim olanlar da vardır. Bunlar için firma ile görüşülmesi gerekir. Özel üretim olan kokteyl masaları, 1 hafta içerisinde üretilir ve adreslere gönderilir.

 

Kokteyl Masa Fiyatları Ve Satın Alma Süreci

lk olarak satın işleminden önce, kokteyl masası çeşitleri incelenmelidir. İnternetten olan alışverişler için, dekor ve tasarım düzeni de mail yolu ile bildirilmelidir. Mail işleminden sonra istek durumuna göre, kargo ile ödeme veya havale ile ödeme yapılır. Daha sonra masalar, kapalı kutularda ve daha önce kullanılmamış bir biçimde gönderilir. Gönderilen masaların beğenilmeme durumunda da, değiştirme ve iade imkânı da sunulmuştur. Farklı bir tarz yaratmak isteyen ve farklı olmak isteyen kullanıcılar için, özel üretim modelleri de yalnızca özel kataloglarda yer almaktadır. Ufak masa tarzı olan, kokteyl masaları da mevcuttur.

İstek durumuna göre temin işlemi yapılmaktadır. Kokteyl masası fiyatları, boyutlarına göre ve tasarımına göre değişiklik göstermektedir. Sipariş için, yazılmış olan telefon numaralarından 24 saat ulaşım yapılabilir. Ürünler alındıktan sonra tüm sorular mail yolu ile cevaplandırılır. Harem Dekor profesyonel olarak Kına Tahtı ve Kına Organizasyon ekipmanları alanında ekonomik çözümler sunmaktadır.


Kokteyl Masası Fiyatları

Harem Dekor Farkıyla Kokteyl Masası Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar