Kokteyl şamdan modelleri kına gecesi organizasyonlarında davetlilerin masalarına yerleştirilen şamdan aksesuarlardır. Kına tahtlarının yanına yerleştirilen şamdan modellerinin daha küçük varyasyonlarıdır ve genel süsleme olarak dekorasyonda çok güzel bir bütünlük sağlarlar.

Kokteyl Şamdan

 

Kokteyl Şamdan

Kokteyl şamdan modelleri, her şamdan modeline göre uygun şekilde hazırlanabilir. Her tür kına konseptine uygun olarak tercih edilebilecek modeller bulunur. Boncuk süslemeli kokteyl şamdan modellerinden, metal aksam olanlara kadar çok farklı türde model bulmak mümkündür.

 

Kokteyl şamdan modelleri tercihe göre kullanılabilir ama kına yapılacak olan salonda dekoratif açıdan genel bir bütünlük sağlamak üzere kesinlikle tercih edilmelidir. Fiyat açısından da diğer şamdan modellerine göre çok daha uygun fiyatlarda bulunabilir. Ancak sadece masa üzerinde kulanım açısından uygundur. Kına tahtı yanında daha büyük şamdan modelleri kullanılmalıdır.

 

Dekoratif mumluk amacı ile de kullanılabilen kokteyl şamdanlar, çok kulanışlı geniş kullanım yelpazesine sahip aksesuarlardır. Hem dekorasyonu zenginleştirirler hem de hafif de olsa ortama ışık yansıtırlar.

 

Harem Dekor olarak sizlerin tercihlerine özel olarak hazırlanan kokteyl şamdanlarla geniş yelpazede ürün kategorimiz bulunmaktadır. İçlerinden kendinize ve kına gecenize uygun olan ürünlerde sizlere yardımcı olmaktayız.

Kokteyl Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.