Back to Yazılar

Maket Pasta Fiyatı

Maket Pasta Fiyatı

Düğün, nişan, kına, sünnet ve aklınıza gelebilecek daha birçok özel gün var. Hazırlıklar, mekan tutulması, organizasyonlar ve bitmeyen bir sürü maddelik listeler. Bu tarz cemiyetler de insanı en çok düşündüren ise ikramlar. Ne ikram edilmeli? Kına da çerez vereceğiz ama pasta da olmalı mı? Nasıl bir şey tercih etmeli? Hem görsel bir zevk sunmalı hem de lezzeti şahane olmalı. Genelde bu tarz etkinlikler yaz aylarında yapıldığı için en risksiz ve görsel açıdan en güzel seçenek maket pasta modelleridir. İstediğiniz model ve renkte yaptırabileceğiniz maket pasta ile görenleri kendinize hayran bırakabilirsiniz.

Maket Pasta Nedir?

Maket Pasta Fiyatı

Genellikle bir dilimi haricinde gerçek olmayan pastadır. İstediğiniz renk ve görsellikle maketten gerçek gibi bir maket pasta imalatı yapılıyor. Salona gelen pastayı gelin ve damat gerçek olan kısmın hizasından keser gibi yapıyor ve bir dilim olarak yerleştirilen gerçek pastayı birbirlerine yediriyorlar. Mükemmel bir görsel şölen oluyor. İşin en güzel kısmı da siz bu görsel şöleni izlerken mutfak bölümü ikram edilecek olan pastayı dilimlere ayırıp çoktan servise hazır hale getiriyor. Yani şov biter bitmez yiyeceğiniz pasta masanızda oluyor. Ve görsellik için renkli, çiçekli veya figürlü seçtiğiniz pasta gözünüzü doyururken size ikram edilen ister çikolata parçacıklı, ister meyveli veya özel seçimli zevk ve damak tadınıza hitap eden pastanın lezzetine varabiliyorsunuz.

Hangi Modelleri Nereden Sipariş Verebiliriz?

Tüm hazırlıklar tamamlandı ve artık ufak detaylar kaldıysa pasta seçme vakti gelmiştir. Öncelikle tadım testi yaparak sevdiğiniz pastayı seçmek en önemli noktadır. Gelecek olan davetli sayısına göre çeşitlendirebilirsiniz pasta lezzetlerini. Ama görsel olarak herkes birlikte keseceğiniz pastaya önem verir. Bu sebeple bol bol araştırıp model bakabilir hatta bir kaç modeli birleştirerek size hitap eden maket pasta şeklini oluşturabilirsiniz. İstanbul maket pasta firmaları arasında en uygun ve ekonomik maket pasta fiyatları ile size kaliteli hizmet sunan ve sorunsuz bir şekilde sizi memnun etmek ve görsel olarak doyuma ulaşmanızı sağlamak için harem dekor maket pasta tercihinizde de yanınızda.

Maket Pasta Fiyatı ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sünnet Tahtı Çeşitleri

Harem Dekor Farkıyla Sünnet Tahtı Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar