Metal supla; organizasyonlarda yemek masalarının süslenmesi amacıyla dekoratif olarak yemek tabaklarının altına koyulan özel dekoratif metal ürünlerdir. Birçok farklı metal supla modeli vardır. Konsepte göre bir model kesinlikle bulunabilir.

Metal Supla

Metal Supla

Kına gecesi organizasyonları ya da diğer yemekli davetlerde masalarda kullanılan metal supla aksesuarlar, gösterişli masa süslemeleri hazırlamak için farklı bir hava yaratır.  Metal supla çok daha ağır ve zengin bir görünüm yaratır. Genel olarak salonda da hoş bir görünüm yaratır.

Metal supla hem sofrada yemek tabaklarının altında, hem de süsleme amaçlı şamdanların altında kullanılabilir. Her türlü kına gecesi organizasyonunda sizin seçeceğiniz her konsepte uygun olacak metal supla modelleri bulunur.

Harem Dekor olarak supla modellerimizin her biri organizasyon ortamının şıklığına ve zarafetine uygun olarak tasarlanır ve sizin tercihinize göre diğer aksesuarları tamamlayacak şekilde seçilir. Sizin dekorunuz ve konseptiniz nasıl olacaksa, uyum sağlayan bir metal supla model en uygun şekilde  masalarınızda yer alacaktır.

Metal Supla Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Supla Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.