Mostar Kına Tahtı, gelinlerin en çok aklında yer eden özel bir modeldir. Çok gösterişli duruşu ve zengin bir süslemesi vardır. İçinde kuğu gibi süzülecek olan gelin için gerçekten unutulmaz bir keyif yaşatacaktır.

Mostar Kına Tahtı

Mostar Kına Tahtı

Mostar kına tahtı özel bir modeldir. Tek renk olarak altın sarısı renginde hazırlanır ve oturma yerinde kullanılacak olan kumaşlar da kırmızı renk başta olmak üzere fuşya gibi göz alıcı renklerden tercih edilir. Kına tahtının oturma alanı daha geniştir ve dört köşesinde bulunan ince metal sütun direkler sayesinde daha havalı durur. Üzerine eklenecek kına cibinliği daha geniş durur ve üzerinde yer alan tüm süslemeler ortaya çıkar. Adeta bir çadır gibi süzülür ve tüm kına gecesinin vazgeçilmez aksesuarı olarak baş köşede yer alır.

Mostar kına tahtı daha geniş salonlar için tercih edilmelidir. Küçük salonlarda fazla yer tutabilir ama yine de görüntüsü ile göz dolduran bir modeldir. Harem Dekor olarak mostar kına tahtı modellerimiz sizler için özenle hazırlanmakta ve sizlerle paylaşılmaktadır.

Mostar Kına Tahtı Siparişi için hemen ara !

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.