Oval minareli kına tahtı, özellikle Osmanlı saray konseptinde yapılan kına gecelerinde çok tercih edilmektedir. Özellikle geleneksel motifleri taşıması nedeniyle birçok kına salonunda yerini almaktadır. Oval şekilde oturma yeri ile daha zarif durmaktadır ve daha az yer kaplamaktadır. Genellikle kırmızı renk kumaşlar kullanılması tercih edilir ama yine de gelinlerin tercihine göre kumaşta renk değişikliği de yapılabilir.

Osmanlı Kına Tahtı

 

Oval Minareli Kına Tahtı

Oval minare modeli kına tahtı için en özel olan minare şeklinde süslemeleridir. Kına tahtını ayrı bir özellik katan bu süslemeler zarif ve geleneksel bir dokunuştur. Osmanlı saray konsepti ile birlikte kına aksesuarları da bu minare süslemeli olan ürünlerden tercih edilebilir. Takım halinde temin edilen oval minare modeli kına tahtı ve aksesuarları ile kına gecenizde göz kamaştıracaksınız.

 

Oval minareli kına tahtı için gelin de özel olarak hazırlanır ve nedimeler ile birlikte kına tahtı ve çevresinde tablo tamamlanmış olur. Gece boyunca en özel anılar bu tahtta yaşanacak ve geleneksel motiflerle modern eğlence bir arada olacaktır.

Oval Minareli Kına Tahtı

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.