Back to Yazılar

Özel Tasarım Şamdanlar

Şamdan Modelleri Ve İmalatı

Özel Tasarım Şamdanlar

Şamdanlar, düğünlerde veya çeşitli organizasyonlarda görsel bir görüntü katmak amacıyla satın alınır. Son derece zarif ve dikkat çekici bir ekipmandır. Şamdan modelleri, kişilerin isteklerine ve taleplerine göre üretilmiştir. Farklı renklerde ve boyutlarda olanları mevcuttur. Fakat bu modeller arasında en çok tercih edileni, kokteyl şamdan modelidir. Bu model, her ortama rahatlıkla uyum sağlama özelliğine sahiptir.

Ayrıca çeşitli süslemeler ve dekorlar eklenerek, dekoratif şamdan özelliği de taşımaktadır. Ürün çeşitleri arasında abajur şamdan da bulunur. Dış kısmı, abajurdan oluşmuştur ve düşme sonucunda kırılma göstermez. Bu çeşitlere ek olarak iki kollu şamdan ve tek kollu şamdan da vardır. Kolları üzerine koyulan mumlar, ortama ayrı bir hava katmaktadır. İstek durumuna göre kol sayıları arttırabilir. Şamdan modellerine ek olarak, cam şamdan da mevcuttur. Dış kısmı kaliteli bir camdan oluşmuştur. Kırılmalara ve düşmelere karşı dayanıklıdır. Bu şamdanların temizliği de basittir.

Nemli bir bez yardımı ile rahatlıkla silinebilir. Ürünlerin üretimi, düğün ekipmanları üreticisi tarafından satılmaktadır. Satış işlemleri kargolar aracılığı ile yapılır ve ertesi gün alıcıya ulaştırılır. Alıcı şamdanları, vermiş olduğu adresten alır ve herhangi bir kargo ücreti ödemez. Şamdanlar, kapalı kutularda ve ambalajlı bir şekilde gönderilir. Firma tarafından 24 saat teknik destek de verilir. Buna ek olarak, alıcılara değişim ve iade imkanı da verilmiştir. Beğenilmeme durumunda, satıcı ile irtibata geçerek, iadeler ve değişimler yapılır. İstanbul şamdan modelleri, şamdan kataloglarından veya satıcının internet sitesinde bulunur. Alıcılar, karar verme aşamasından sonra satıcı ile irtibata geçerek, şamdanları satın alırlar.

Şamdan Fiyatları

Şamdan fiyatları, şamdanların boyutlarına göre ve çeşitlerine göre değişiklik gösterir. Ayrıca dekor eklemeleri de, şamdan fiyatlarına dahildir. İstek durumuna göre mumlar da firma tarafından gönderilir. Farklı boyutlarda ve çeşitlerde gönderilen şamdanların fiyatları, her geçen gün değişme göstermektedir. Satın almak için veya bilgi almak için, firma telefon numaralarından iletişim sağlanması gerekir. Özel istek şamdanlar için, mail adreslerinden model gönderilmelidir. Harem Dekor profesyonel olarak Kına Tahtı ve Kına Organizasyon ekipmanları alanında ekonomik çözümler sunmaktadır.


Özel Tasarım Şamdanlar

Harem Dekor Farkıyla Özel Tasarım Şamdan Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar