Kına gecesi organizasyonları ya da diğer yemekli davetlerde misafir masalarında tabakların altında ya da masanın ortasında dekoratif amaçla kullanılan özel tasarım supla modelleri, renkli masa süslemelerinde son zamanlarda çok fazla tercih edilmektedir. Özel tasarım supla her türlü malzeme ile hazırlanabilir ve her konsepte uygun olarak kullanılabilir. Özel tasarım supla için önceden oturup birlikte bir model üzerinde karar verilmelidir, tasarımın hayata geçmesi için belli bir süre tanınmalıdır.

Özel Tasarım Supla

Özel Tasarım Supla

Özel tasarım supla ile gerek tabak altlarında gerekse şamdanların altında masa ortası süsleme detayı olarak farklılık yaratılabilir. Her türlü kına gecesi organizasyonunda ya da davetlerde her konsepte uygun özel tasarım supla modelleri tasarlamak mümkündür. Farklı renklerde , farklı modellerde ve özel süslemelerle çalışılmış özel tasarım supla modelleri için çok değişik fikirler yaratmak mümkündür.

Harem Dekor olarak tüm organizasyonlarda kullanılacak olan ürünlerimizin tamamı her ortamın şıklığına uygun şekilde atölyemizde tasarlanır ve  sizin kendi geceniz için seçtiğiniz tercihinize göre yepyeni bir özel tasarım supla da hazırlanabilir. Sizin dekorunuz ve konseptiniz nasıl olacaksa, uyum sağlayan bir model ile özel tasarım supla modeller misafir masalarınızda yer alacaktır.

Özel Tasarım Supla Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Supla Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.