Back to Yazılar

Pasta Arabası Fiyatları

Pasta Arabası Fiyatları

Düğün pastalarının gösterişli ve sağlam bir şekilde taşınmasını sağlayan Pasta Arabaları farklı model ve büyüklüklere sahiptir. Düğün konseptine uygun olarak hazırlatılan ya da kiralanan modeller eşliğinde pasta kesimi seremonisi büyülü bir ana dönüşür. Seçilen pastanın görüntüsüne, aksesuarlarına ve şekline uygun olarak seçilecek Kare Pasta Arabası modelleri arasından seçim yine düğün sahiplerine bırakılmalıdır.

Gecenin En Özel Anına Pasta Arabası Damgasına Vursun!

Pasta Arabası Fiyatları

Düğün törenlerinde akılda kalan anlar belirlidir. Nikahın kıyıldığı an, ilk dans ve pasta kesim anı en özel ve en akılda kalıcı zamanlardır. Nikah masası özel olarak hazırlanırken nikah kıyıldıktan sonra mekandan kaldırılır. Bazı düğünlerdeyse nikah kıyılan alan ile düğünün devam edeceği alan farklı şekillerde hazırlanır. İlk dans için de özel bir tercih yapan genç çiftler aynı özeni Ledli Pasta Arabası seçimi yaparak devam ettirebilirler. Karanlık bir ortamda da pastanın güven içerisinde taşınmasını sağlayan modeller görsel açıdan da oldukça özeldir. Dekoratif açıdan kullanışlı olduğu kadar da görsel açıdan zengin olması gereken İstanbul Pasta Arabası modelleri arasından yapılacak seçim sırasında organizasyonun yapılacağı mekanın göz önünde tutulması son derece önemlidir.

Her Konseptle Uyumlu Pasta Arabaları

Oval Pasta Arabası modelleri hemen her konseptle uyum sağlarken bu modeller üzerinde hazırlanan pastanın ve ilk parçanın kesimi ve tadılması için gerekli ekipmanların konulması için de özel alanlar mevcuttur. Süsleme olarak değerlendirildiğinde de farklı yardımcı malzemeler eşliğinde geliştirilecek olan arabalar, daha sonra evde de sehpa olarak değerlendirilebilir. Genel olarak bakıldığında 4 tekerleğe sahip olması gereken pasta arabaları Düğün Salonu Ekipmanları arasında demirbaş olarak yer alır.

Pasta Arabaları Hangi Organizasyonlarda Kullanılır?

Pasta kesilecek her organizasyonda kullanılması gereken arabalar en çok düğünlerde tercih edilir. Bunun yanı sıra doğum günü ve mezuniyet gibi törenlerde de dikkat çeken Pasta Arabası Fiyatları ürününü özelliklerine ve büyüklüğüne göre değişiklik gösterir. Üzerinde taşıdığı pasta düşünüldüğü zaman kalitesi ve güvenliği son derece önemli olan arabalar, kolay hareket etme özelliğiyle büyük ve ağır olan pastaların salon içerisinde istenen yere ulaşmasını sağlar. Pastanın genel havasını destekleyen ve güçlendiren araba modelleri seçilerek akılda kalıcı bir tören düzenlenebilir.


Pasta Arabası Fiyatları

Harem Dekor Farkıyla Pasta Arabası Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar