Back to Yazılar

Şamdan Modelleri ile Işıltılı Mekanlar

Şamdan Modelleri ile Işıltılı Mekanlar

Şamdan Modelleri ile Işıltılı Mekanlar

Şamdan modelleri, mekanların dekorasyonuna ruh katan unsurlar arasında konumlanır. Tek kollu şamdanlar romantik akşamların baş rol oyuncusudur. Abajur şamdanlar kitap okuma keyfini arttıran dekoratif ürünler arasında yer alır. Cam şamdan modelleri ev dekorasyonu, düğün ve nişan dekorasyonlarının vazgeçilmezidir. Onlarca farklı ve şık dekoratif şamdan çeşitleri için kaliteden ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeyen Harem Dekor firması ile iletişime geçebilirsiniz.

Ev Dekorasyonunda Aksesuar Seçimi Nasıl Yapılır?

Dekoratif ev aksesuarlarının hangi yoğunlukta ve ne şekilde kullanacağı, ev dekorasyonunda nasıl bir ambiyans yaratmak istediğinize bağlı olarak değilir. Bu yüzden öncelik ev dekorasyon stilinizi keşfe çıkarak işe başlayabilirsiniz. Country stili mi size uygun, yoksa modern minimal mi seversiniz? Retro dekorasyon tarzını mı beğeniyorsunuz yoksa doğa ile iç içe bir mimariden mi hoşlanıyorsunuz?

Modern ve minimal bir stili benimseyenler Viktoryen esintili, çarpıcı ve antikalardan oluşan heykeller, antika şamdanlar ve yüksek mumlar kullanabilir. Bunun dışında siyah, gri ve beyaz gibi monokrom renklerden oluşan kase şamdanları kullanarak şık bir görüntü sağlamanız mümkündür.

Retro stili etnik, egzotik ve otantik temalardan hoşlanan kişiler renkli objeler, renkli tüyler, işlemeli mumlar, çiçekli şamdanlar kullanabilir. Ferforje, duvara asılan ve cam şamdanları kullanarak hoş bir görüntü elde edilebilir. Seramikten oluşan turkuaz, mor, kırmızı, mavi ya da fuşya gibi canlı renklerden oluşan şamdanlar orta sehpa dekorasyonu için ideal seçimler olacaktır.

Country stili severler için doğal temalı ahşap ve ferforje mumluklar ile şamdan modellerini öneriyoruz. Ahşabın doğal şıklığından yararlanarak şamdanları koyu kahverengi seçerek elegan bir görüntü oluşturabilirsiniz.

Eğer bir şömineniz varsa harika dekorasyonlar yapabilirsiniz demektir. Şömine rafı üzerine kitaplarınızı dizerek her iki yanına şamdanlar yerleştirebilirsiniz. Kitaplar yerine renkli çiçeklerin olduğu saksılar ya da dekoratif kaseler de koyabilirsiniz. Böylece odaya sıcaklık hissi kazandırabilirsiniz.

Bunun dışında vintage stili seven kişiler, kuartet yani dört kollu, gümüş ve işlemeli şamdanlar ile zarif yemek masası dekorasyonları yapabilir. İşlemeli ve yüksek ayaklı şamdanlara iliştireceğiniz beyaz mumlar vintage stiline zarif bir dokunuş ekler.


Şamdan Modelleri ile Işıltılı Mekanlar

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar