Sarmaşık kına tahtı, son dönemlerde çok tercih edilen bir kına tahtı modelidir. Üzerindeki sarmaşık süslerle ön plana çıkan kına tahtı, kına gecesi konseptlerine uygun olacak şekilde hazırlanabilir. Geceye uygun diğer kına aksesuarları ile birlikte temin edilir.

Sarmaşık Modeli Kına Tahtı

Sarmaşık Kına Tahtı

Sarmaşık kına tahtı, göz alıcı sarmaşık desenli metal süsleri ile gösterişli bir modeldir. Bu model kına tahtı için aşırı süslemeye gerek olmaz ama yine de gelinlerin tercihi Harem Dekor olarak bizim için önemlidir.

 

Sarmaşık modeli kına tahtı için tamamlayıcı aksesuarlar da sarmaşık süslemelidir. Sarmaşık şamdanlar, sarmaşık tepsiler ve sehpalar da bu şekilde tamamlanabilir. Gelinin kına gecesi kıyafeti de konsepte ve sarmaşık kına tahtı için uygun şekilde seçilir. Nedimeler de özenle seçilmiş giysiler içinde tabloyu tamamlar.

 

Genellikle altın sarısı renkte olan sarmaşık kına tahtı için ek süslemeler de talep üzerine hazırlanabilir. Harem Dekor olarak kına tahtı ve kına aksesuarlarının yapımı ve süslenmesi konusunda piyasada önemli bir geçmişe ve sayısız tecrübeye sahibiz.

Sarmaşık Kına Tahtı

Harem Dekor Farkıyla Kına Tahtı modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.