Back to Yazılar

Şemsiye Şamdan

Şemsiye şamdan, kına gecelerinde misafirlerin masalarına yerleştirilebilecek en hoş şamdan modellerinden biridir. Üzerindeki şemsiye şeklindeki aksesuarı ortama farklılık katar. Oldukça dekoratif bir üründür ve son dönemlerde çok fazla tercih edilen bir aksesuardır.

Şemsiye Şamdan

Şemsiye Şamdan

Şemsiye şamdan modelleri, küçük bir mum ile ışık da yansıtır. Mum bölmeleri de taze ya da yapma çiçeklerle süslenebilir. Çok amaçlı bir aksesuardır ve dekoratif şekilde süslenerek rahatlıkla sergilenebilir.

 

Şemsiye şamdan modelleri kına salonlarında farklı bir görüntü yaratır. Görüntü açısından renkli ve şık duran şemsiye şamdan modelleri çok dekoratif aksesuarlardır. Her türlü kına konseptine uygun olarak kullanılabilirler. Tüm masalara ayrı bir keyif katarlar.

 

Şemsiye şamdan modelleri kına gecesini ayrı bir havada güzelleştirecektir. Kına tahtı çevresinde de, kına sehpasında da kullanılabilir ve de çok hoş dururlar.

 

Harem Dekor olarak tercih edeceğiniz her türlü kına aksesuarını en kaliteli ve en uygun şekilde sizlere temin ediyoruz. Kına gecenizi tüm aksesuarlarla birlikte keyifle yaşamanız için sizleri bekliyoruz.

 


Şemsiye Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar