Back to Yazılar

Son Trend Gelin Yolu

Son Trend Gelin Yolu

Düğün, nişan, kına gecesi gibi organizasyonlarda, gelin adayı ve damat adayının, salona giriş yaptıkları süslü yol, gelin yolu adını alır. Gelin yolu, zafer taklarına benzer olarak hazırlanmaktadır. Mutlu günlerin süsleme kemeri olarak bilinen kemerler, çiçek, ışıklandırma gereçleri ve çeşitli süsleme nesneleriyle renklendirilmektedir. Düğünlerde, nikaha veya salona gelin yolundan geçilerek gelinmektedir. Kına gecelerinde de gelin ve nedimeler, ışıklı gelin yolu üzerinden geçerek mekana icabet ederler. Gelin yolu takları, farklı modeller ve konseptlerle hazırlanmaktadır. Genellikle düğün organizasyonu ve düğün salonunun konseptine göre hazırlanır. Ferforje gelin yolu, cam gelin yolu, aşk yolu, fil dişi gelin yolu, şamdan gelin yolu, süslü ağaç gelin yolu, kristal gelin yolu gibi onlarca modelde, tercihe göre gelin yolu hazırlanmaktadır. Kır düğünleri ve açık alan kutlamaları için yine farklı modellerde ferforje gelin yolu organizasyonları yapılmaktadır.

Ferforje Gelin yolu

Son Trend Gelin Yolu

Gelin yolu tak ve süslemeleri genellikle ferforjeden yapılmaktadır. Gelin yolu imalatı ve tasarımları, düğün konseptleriyle paralel olarak yapılmaktadır. Gelin yolunun başlangıcında, gelin yolu tagları bulunmaktadır. Mekana kemer niteliğinde yerleştirilen taklar, ışıklandırılarak göz alıcı hale gelmektedir. Ferforje, kapitone, kristal taşlı, kalp desenli, çiçek bezeli ve ayaklı dekoratif süslerden oluşturulan gelin yolu süslemesi yapılmaktadır. Mekanın bütünlüğü ve organizasyonun şık görüntü vermesi için gelin yolu modelleri itinayla, farklı stillerde hazırlanmaktadır. Kır düğünlerinde genellikle taze çiçekler ve doğal bahçe süslemeleri kullanılmaktadır. İç mekan kutlamalarında genellikle ferforje süslemeleri yapay çiçekler ve ışıklandırma aksesuarları kullanılmaktadır.

Gelin Yolu Fiyatları

Gelin yolu tasarımları, kişisel isteğe ve düğün konseptine uyumlu olarak yapılmaktadır. Gelin yolu girişi, gelin takı, aksesuarları, şamdanlar gelin yolu fiyatları belirlenirken değerlendirilmektedir. Gelin yolu fiyatlarında şamdan modelleri, kına veya gelin tahtı, kürsüler, sandık ve koltuk modelleri, ışıklı süsleme ve aydınlatma gereçleri ve kullanılan dekoratif ürünler değerlendirilmektedir. Kına tahtı modelleri, gelin yolu modelleri, düğün ve kına gecesi dekoratif ürünleri ile aksesuarlarının imalatını gerçekleştiren Harem Dekor, sıra dışı tasarımları, ekonomik fiyatları ile en güzel gelin yollarını sunmaktadır. Kına aksesuarları, şamdan modelleri ve gelin yolu süslemeleri için detaylı bilgi alabilirsiniz.

Son Trend Gelin Yolu Modelleri ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Son Trend Gelin Yolu

Harem Dekor Farkıyla Gelin Yolu Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar