Sünnet koltuğu, sünnet düğünlerinde salonda odak noktası olacak bir aksesuardır. Sünnet düğünlerinde ihtişamlı bir görüntü için en geçerli aksesuardır. Taht şeklinde olan sünnet koltuğu küçük paşalar için çok hoş bir detay olmaktadır.

Sünnet Koltuğu

 

Sünnet Koltuğu

Sünnet çocuğunun oturduğu, gece boyunca çevresinde fotoğraf çekilen ve göz dolduran tasarımlardan hazırlanır. Sünnet düğününe özel talep edilen formda ve kumaş değişimleri ile de istenen şekilde yapılabilir.

 

Sünnet koltukları aynı zamanda kına koltuğu olarak da kullanılabilir. Süslemeler ve farklı aksesuarlarla koltuk tasarımlar, her konsepte uygun hale gelebilir. Sünnet koltuğu, istenilen renkte ve boyutta özel tasarım şeklinde de sipariş verilebilir. Dilerseniz altın renginde, dilerseniz ferforje ya da ahşap oymalı şekillerde tasarlanır.

 

Harem Dekor olarak müşterilerimizin tüm taleplerine göre ürün temini yapabiliriz. Gecenize uygun şekilde sünnet çocuğunun en rahat şekilde geceyi geçirebileceği ihtişamlı görünümü ile geceye görkem katacak sünnet koltuğu tercihleriniz için sizi bekliyoruz.

Snnet Tahtı Çeşitleri

Harem Dekor Farkıyla Sünnet Koltuğu Modellerini görmek için iletişime geçiniz.