Back to Yazılar

Sünnet Tahtı Çeşitleri

Sünnet Tahtı Çeşitleri

Erkek çocuklar için olduğu kadar aileler ve aile büyükleri için de en büyük hayaller arasında yer alan sünnet düğünleri, özel hatıralarla doludur. Eğlenceli olduğu kadar da eksiksiz olması istenen törenlerde gözler doğal olarak sünnet çocuğu ve üzerinde oturduğu sünnet koltuğu üzerinde toplanır.

Çocuğunuzun Sünnet Tahtı Sultanlara Layık Olsun!

Sünnet Tahtı Çeşitleri

Sünnet koltuğu modelleri düğün temasıyla uyumlu olarak hazırlanmalıdır. Tahtın taşındığı ve sünnet çocuğunun salona geldiği an geceye damgasını vurur. Özel olarak hazırlanan taht, kostümlü yeniçeriler tarafından mehter marşı eşliğinde salona getirilir. Taht üzerinde oturan ve gecenin en özel kişisi olan sünnet çocuğu, ilk olarak salonda gezdirilir ve ardından kendisi için ayrılan özel bölüme oturur. Ailelerin ve davetlilerin hayranlıkla izlediği bu geçiş töreni sonrasında tebrikler kabul edilir.

Sünnet Tahtlarında Otantik Esintiler

Genellikle kırmızı, mavi ve beyaz renklerle hazırlanan İstanbul sünnet tahtı modelleri her türlü yaratıcı teklife göre de süslenebilir. En az iki çocuğun ya da bir çocuk ve bir büyüğün oturabileceği şekilde planlanan tahtlar geniş ve konforludur. Hediyelerin verilmesinin yanı sıra hatıra fotoğrafı çektirmek isteyenler için de ideal bir alan yaratan tahtlar sünnet töreninden kısa bir süre önce kişiye özel olarak hazırlanabilir. Sünnet koltuğu imalatı süreciyle uğraşmak istemeyen düğün sahipleri bu iş için organizasyon şirketinden de hizmet alabilirler.

Show ve Fişeklerle Heyecanı Doruğa Çıkarabilirsiniz!

Bahar ve yaz ayları sünnet törenlerinin en sık yapıldığı dönemlerdir. Düzenlenen düğünlerde volkan ve fişeklerle geceye renk katılabilir. Işıklı showlar ve balonlar eşliğinde heyecan doruğa çıkar ve bu süreç içinde en çok eğlenen sünnet olan çocuk ve yakın arkadaşları olur. Sünnet tahtı fiyatları aranan özelliklere göre değişiklik gösterebilir. Güzel hatıralar biriktirmek isteyen aileler aldıkları organizasyon hizmetiyle farkı yakalayabilir. Sünnet organizasyonu sadece çocuk için değil aile ve davetliler için de çok önemlidir.

Sünnet Bir Aile İçin Çocuğun İlk Mürvetidir

Harem dekor, sünnet organizasyonlarında süslemeden animasyona, ekipman temininden sünnet tahtı imaları hizmetine, eğlence ve gösteriden animatör palyaço gibi hizmetlere kadar geniş bir düğün talebini karşılayacak donanıma ve tecrübeye sahiptir.

Sünnet Tahtı Çeşitleri ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sünnet Tahtı Çeşitleri

Harem Dekor Farkıyla Sünnet Tahtı Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar