Back to Yazılar

Sünnet Tahtı Fiyatı

Sünnet Tahtı Fiyatı

Sünnet törenlerinde ve düğünlerinde olmazsa olmazlardan birisi olan sünnet tahtı, sünnet olan çocuğun mekanda oturabileceği ve herkes tarafından görülebileceği yüksek boylu bir sandalyedir. Bu sandalye aynı zamanda dekoratif bir obje olduğu için süslenmiş ve çeşitli aksesuarlar ile dekore edilmiştir. Sünnet tahtı için en çok kullanılan aksesuarlar püsküller, yaldızlı kumaşlar ve saten yastıklardır. Sünnet tahtı imalatı yapılırken genelde padişah tahtı örnek alındığından yapımında da saray motifleri yer alır ve bu yüzden gösteriş ön planda olur. Sünnet düğünlerinin yapıldığı mekanlara ve düğünde yapılan organizasyona göre sünnet tahtı çeşitli şekillerde süslenebilir. Düğünler yapılmadan önce sünnet tahtı seçmek için hazır yapılmış olan modeller yerine kendi tahtınızı kendiniz de yaptırabilirsiniz. Sünnet koltuğu imalatı renk ve dekor olarak istenirse kişiye özel de yapılabilir.

Sünnet Tahtı Yapan Yerler

Sünnet tahtı satışı ve imalatı yapan yerlerde fiyatlar da oldukça uygundur. Bu kişiler aynı zamanda üretici olduklarından arada bir komisyon bedeli olmamakta ve ürünler nerede ise maliyetine satılabilmektedir. Bu yüzden de sünnet tahtı almadan önce üretiminin yapılan yerleri araştırmanız sizin açınızdan faydalı ve ekonomik olacaktır. İstanbul sünnet tahtı imalatı yapan yerler aynı zamanda beğendiğiniz modeller üzerinde değişiklikler yaparak sizin istediğiniz şekilde de yeni tasarımlar yapabilir. Sünnet tahtında genelde kullanılan kumaşın rengi ve türü modeli belirlemektedir. Siz de uygun fiyatı bir sünnet tahtı almak için üretici olan kişilere başvurabilirsiniz.

Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet tahtları yapımı zahmet ve değerli kumaşlardan özenilerek yapılan bir üründür. Ürünün fiyatını kullanılan malzemeler ile birlikte aynı zamanda büyüklüğü de belirler. Sünnet tahtı toplu sünnet gibi organizasyonlar için istenirse daha büyük şekilde tasarlanabilir. Bunların dışında yapılan standart sünnet tahtalarında tek çocuğun oturabileceği alan yapılmaktadır. Sünnet tahtı fiyatı sahip olduğu tüm bu özelliklere göre değişebilir. Bu fiyatların en güncel şekilde takip edilmesi için üretici ve satıcı firmalar ile iletişime geçilmelidir. Bu üretici firmaların adreslerine gidilerek yüz yüze ya da telefon numaraları internet üzerinden bulunarak uzaktan iletişim kurulup güncel olan sünnet tahtı fiyatları öğrenilebilir.

Sünnet Tahtı Fiyatı ile ilgili daha detaylı bilgi için iletişime geçebilirsiniz.


Sünnet Tahtı Fiyatı

Harem Dekor Farkıyla Sünnet Tahtı Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar