Back to Yazılar

Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet Tahtı Fiyatları

Sünnet çocuklarının mutlu olması ve aileleriyle beraber özel anlara sahip olması nedeniyle düzenlenen sünnet düğünleri ailelerin ilk mürüvveti olarak yorumlanır. Bu törende kullanılan sünnet koltuğu seçimi düğünün temasıyla uyumlu olarak seçilmelidir. Düğün boyunca sünnet olmuş çocuğun hem rahat etmesini hem de töreni keyifli bir şekilde izlemesini sağlayacak olan koltuklar, konforlu oluşlarıyla dikkat çeker. Taht şeklinde hazırlanan sünnet koltuğu modelleri en çok kırmızı, beyaz ve koyu mavi renklerde hazırlanır.

Paşalara Layık Koltuk Seçimi

Sünnet Tahtı Fiyatları

Tören öncesinde sünnet olan çocukların nazlarını çekecek olan aileler tören boyunca her şeyin en iyisinin olması ve davetlilerin memnun kalması için çabalarlar. Geniş bir oturma koltuğu ve kenarında iki ayrı puftan oluşan modellerin yanı sıra, nazar boncuğu süslemeleri ve balonlarla hazırlanan modeller de en revaçta olan seçenekler arasında sayılabilir. Sünnet tahtı fiyatları yapılacak model seçimine göre değişiklik gösterebilir.

Oturma alanı en az 35-40 santimetre ve yüksekliği de en az 60 santimetre olan havalı modeller, düğün törenlerinin en özel alanını oluşturur. İkiz erkek çocuklar için hazırlanan köşeler, farklı iki renkte seçilerek özel bir görüntü yakalanması sağlanabilir. İstanbul sünnet tahtı hizmetleri kişiye özel taleplerin karşılanması için geniş bir hizmet ağına sahiptir.

Hızlı Montaj Özelliği

Kişisel tercihlere göre özel olarak hazırlanan sünnet koltuğu imalatı farklı ürün ve malzeme tercihlerine göre demonte olarak hazırlanabilir. Kiralanabilir özelliğe sahip olan modeller, kolay taşınma ve hızlı kurulum imkanıyla fark yaratır. Önünde sehpalar, yanında koltuklar ve yerde de minderlerin bulunduğu modeller davetlilerin sünnet çocuğuyla iyi vakit geçirebilmesi için özel olarak kurulur. En yeni ve parlak renkli kumaşlarla kaplanan koltuk modelleri, gecenin tek favorisinin sünnet çocuğu olduğunu net bir şekilde gözler önüne serer.

Sağlam ve kaliteli malzemelerle üretilen sünnet tahtı imaları yurt içi ve yurt dışında farklı adreslere gönderilebilir. Çok yer kaplamayan modeller dilendiği zaman düğün mekanı içinde farklı yerlere de taşınabilir. Sünnet çocuğunun talebi dikkate alınarak üretilen modeller evde yapılacak mevlüt törenlerinde de kullanılabilir. Etkinlik alanına uygun bir temada hazırlanan modeller Harem dekor tarafından kiralama seçeneğiyle beğeniye sunulur.

Sünnet Tahtı Fiyatları ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Sünnet Tahtı Fiyatları

Harem Dekor Farkıyla Sünnet Tahtı Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar