Back to Yazılar

Supla Modelleri ve Tasarımları

Supla Modelleri

Kına tahtı ve kına gecesi dekorlarında en göz alıcı modeller tasarlanmaktadır. Salıncak kına tahtı modelleri, kafes kına tahtı modelleri, Elips metal kına tahtı modelleri, Hint metal kına tahtı gibi özel tasarımlar bulunmaktadır. Elips şapkalı kına tahtı, şato kına tahtı modelleri, Mostar kına tahtı modelleri, oval minareli kına tahtı, klasik ve sarmaşık kına tahtı aksesuarları, yelpaze ve ferforje kına tahtı modelleri ile kına gecesi kutlama mekanları, düğün ve nişan salonları süslenmektedir. Açık hava düğünleri ve kına geceleri için yine gelin yolu, kına tahtı dekorları hazırlanmaktadır.

Supla Modelleri ve Tasarımları

Supla Modelleri ve Tasarımları

Düğün- nişan ve kına gecelerinde mekanın süslemesinde en önemli objeler, masa süslemesinde bulunanlardır. Düğün masalarında genellikle şamdan modelleri, çiçekleri, mumluk, aksesuarlar ve supla modelleri bulunmaktadır. Suplalar, organizasyonlarda masa düzeninin temel parçalarından biridir. Yemek tabaklarına zemin olarak kullanılan supla modelleri, düğün konseptine uygun renkte ve modelde tasarlanmaktadır. Kumaş, deri, silikon, ferforje gibi farklı malzemelerle üretilmekte, aksesuarlara göre süslenmektedir.

Şamdan Modelleri ve Tasarımları

İstanbul kına tahtı modelleri, kına aksesuarları, gelin yolu ve şamdan çeşitleri ile uyumlu ve konsepte uygun olarak tasarlanmaktadır. Kına ve düğün organizasyonlarında kullanılan şamdan modelleri, ayaklı veya masa üzeri formda tasarlanmaktadır. Tek kollu şamdan modelleri, iki kollu şamdan, üç kollu şamdan modelleri, dört kollu şamdan ve beş kollu şamdan çeşitleri bulunmaktadır. Organizasyonun niteliğine göre abajur şamdan modelleri, cam şamdan fiyatları, kokteyl şamdan model ve fiyatları ile dekoratif şamdan modelleri farklı fiyatları ve tasarım örnekleriyle üretilmektedir.

Kına Tahtı Fiyatları

12 farklı konseptle üretilen kına tahtı modelleri, düğün organizasyonu ve mekan alan ölçülerine göre, kına tahtı fiyatları belirlenmektedir. Kına aksesuarları içerisinde kına tahtı cibinlik, kına şamdanları, puf modelleri bulunmaktadır. Kişisel isteğe ve farklı etkinlik konseptlerine göre kına tahtı modelleri tasarlanmaktadır. Gelin yolu ve kına dekorları, belirlenen tasarıma göre kına tahtı renkleri ve modelleri olarak, farklı tarzlarda tasarlanıp Harem Dekor tarafından üretilmektedir. En özel günlerinize en özel tasarımlar ve kaliteli aksesuarlar ile unutulmaz güzel anılar bırakabilirsiniz. Tarzınıza göre kına tahtı ve gelin yolu modelleri seçebilirsiniz.

Supla Modelleri ve Tasarımları ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Supla Modelleri ve Tasarımları

Harem Dekor Farkıyla Supla Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar