Kına Yer Minderleri

 

Kına Yer Minderi

Tabure Puf Yer Minderi, kına gecesi boyunca gelinin içinde ihtişam ile oturacağı kına tahtı önünde bulunacak şekilde yere dekoratif amaçlı olarak koyulan özel süslü minderlerdir. Bu kına yer minderlerine gelinin nedimeleri ve arkadaşları oturarak gece boyunca geline eşlik edebilir. Ayrıca kına yakılması aşamasında kayınvalide de bu minderlerden birine oturarak gelinin avucuna altın koyup ilk kınasını yakabilir. Kına yer minderleri hem şık ve tamamlayıcı bir aksesuar, hem de kullanışlı bir ayrıntıdır.

Kına yer minderleri, kına tahtının çevresini zengin şekilde gösterecek süslü tamamlayıcı aksesuarlardır. Kına gecesi için gelinin tercih edeceği  kına  gecesi konseptine uygun olarak, kına tahtı ile birlikte kiralanabilen kına yer minderleri de özenle hazırlanır. Kına tahtına uygun olarak hazırlanan bu özel aksesuarlar, her zaman kına tahtı ile aynı kumaştan yapılır ve aynı süsleme detayları ile işlenir. Kına gecesi için her detay ve her aksesuar birbirleri ile uyum içinde olmalıdır. Hazırlanacak bütün detaylar gelini gölgede bırakmadan, geline eşlik etmelidir.

Tabure Puf Yer Minderi

Kına yer minderleri, görkemli kına tahtının etrafında 2 adetten 12 adete kadar olacak şekilde serpilebilir. Tabii ki her bütçeye göre bir düzenleme yapılabilir, minimum 2 adet kına yer minderi de yeterli olabilir. Önemli olan kına tahtının önünde kına yer minderleri olmasıdır, maksimum 12 adet olacak şekilde de koyulabilir. Minderlerde adet seçimi tamamen size kalmıştır. Gelinin nedimelerinin ve arkadaşlarının toplam sayısına göre de bir değerlendirme yapabilir, minderleri seçebilirsiniz.

Harem Dekor olarak heyecanla hayalini kurduğunuz kına gecenizi unutamayacağınız bir saray eğlencesi olarak size yaşatmayı hedefliyoruz. Kına gecesinde en önemli baş aksesuar olan kına tahtı ve kına tahtını tamamlayan tüm kına aksesuarların uyum içinde ve takım halinde olmasına özen gösteriyoruz. Kına tahtından gelinin giyeceği özel kaftanına, kına yer minderlerinden nedime kıyafetlerine kadar her bir detay tarafımızdan itina ve de keyifle hazırlanır.

Her bütçeye ve her kesime uygun olarak hazırlanan kına gecesi paketlerimizle hizmetinizdeyiz. Harem Dekor olarak kına gecesi için seçeceğiniz tüm kına aksesuarlarını keyifle seçeceğiniz mekana ulaştırmaktan mutluluk duyacağız.