Kına gecesi organizasyonlarında kına tahtının çevresinde ya da davetlilerin masalarında yer alacak şamdan modelleri çok önemlidir.  Hem ortama farklı bir tarz katarlar, hem de ışık oyunu olarak hoş görünürler. Özellikle tek kollu şamdan modelleri arasında çok şık ve gösterişli olanlar tercih edilir. Tek kollu şamdanlar çok farklı şekillerde  ve süslemelerde piyasada bulunabilir ama önemli olan kına gecesi konseptine uygun olarak seçilen tek kollu şamdan modellerinin seçilmesidir.

Tek Kollu Şamdan

Tek Kollu Şamdan

Tek kollu şamdan modelleri kına gecesi için seçilecek her konseptte rahatlıkla kullanılabilecek türde ürünlere sahiptir. Harem Dekor olarak kına gecesi için her konsepte uyum sağlayacak farklı ve kaliteli şamdan modellerimiz mevcuttur. İsteğinize bağlı olarak farklı renklerde, boncuklarla süslenmiş ve dekoratif şekillerde tek kollu şamdan modelleri de hazırlanabilir.

Tek kollu şamdan aksesuarlar ile hem ortam daha ihtişamlı görünecek hem de ışık oyunları ile salon farklı bir görünümde olacaktır. Özellikle kına töreni sırasında tek kollu şamdan modelleri çok daha hoş  görünmektedir. Dilerseniz davetlilerin masalarına da küçük tek kollu şamdan modellerini yerleştirebiliriz. Masalara ayrı bir hava katarsınız.

Tek Kollu Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.