Kına gecesi organizasyonlarında kına tahtının çevresinde yer alacak şamdan modelleri özeldir. Özellikle üç kollu şamdan modelleri kına tahtının yanlarında hem çok zengin durmaktadır, hem de hoş bir görünüm yaratır. Üç kollu şamdanlar kına salonlarında çok farklı durmaktadır.

Üç kollu Şamdan

Üç Kollu Şamdan

Üç kollu şamdan modelleri kına gecesi için seçilecek her kına konseptine uygun olarak rahatlıkla tercih edilebilir. Her konsepte uyum sağlayacak üç kollu şamdan modellerimiz mevcuttur. İsteğe bağlı olarak farklı renklerde üç kollu şamdan modelleri de temin edilir.

Üç kollu şamdan modelleri ile hem ortam daha hoş görünecek hem de ışık açısından da görsel olarak hoş bir ortam yakalanır. Özellikle kına töreni sırasında üç kollu şamdan modelleri çok daha farklı görünmektedir. Dilerseniz davetlilerin masalarına da küçük modellerini yerleştirebiliriz.

Her renk, her model üç kollu şamdan kına tahtınızın çevresi için tam bir tamamlayıcı kına aksesuarı olacaktır. Harem Dekor olarak bütün  aksesuarlarımızı yakından görmek üzere sizleri bekliyoruz.

Üç Kollu Şamdan Modelleri

Harem Dekor Farkıyla Şamdan Modellerimizi görmek için iletişime geçiniz.