Back to Yazılar

Ucuz Pasta Arabası

Ucuz Pasta Arabası

Düğün pastaları düğündeki aksesuarlar kadar dikkat çekici bir ayrıntıdır. Patanın dekoru, rengi ve taşındığı pasta arabaları konsepte uygunluğu bakımından çok önemlidir. Düğünlerin yıldızlarından olan pastalar, genelde düğün ortalarında kesilmek üzere piste gelin ve damadın bulunduğu alana götürülürler ve orada bir süre fotoğraf çekimi ve pasta kesimi için beklerler. Daha sonra kesilen pasta misafirlerin arasından geçirilerek ikram tabaklarına hazırlanmak üzere içeri götürülür. Bu esnada pastanın dekoru gibi taşındığı pasta arabalarının şekli ve tasarımı da tüm misafirler tarafından görünecektir. Bu yüzden hem zevke ve tercihe uygun olması hem de pastayı üzerinde güzel bir şekilde taşıması için uygun bir pasta arabası seçimi yapılmalıdır.

Pasta Arabaları Modelleri Nasıldır?

Ucuz Pasta Arabası

Pasta arabalar şekillerine göre ve özelliklerine göre bazı gruplara ayrılırlar. Bunlar kare pasta arabası, oval pasta arabası, dikdörtgen pasta arabası gibi şekillerine göre ayrılan ya da ledli pasta arabası, tüllü pasta arabacı gibi taşımış olduğu aksesuarlara göre ayrılan pasta arabalarıdır. Pasta arabalarının tercih edilebilmesi için öncelikli olarak düğün pastasının şekli ve modeli belirlenmelidir. Bu modeli belirlemede kullanılacak olan renk, konsept ya da düğün salonu ekipmanları yardımcı olabilir. Eğer az davetlinin katıldığı sade bir kutlama yapılacak ise genelde 2 katlı pastalar tercih edilmeli ve bunların altına da oval pasta arabası kullanılmalıdır. Oval pasta arabası zevk ve tercihe göre dekoratif eşyalar ve kumaşlar ile de süslenerek farklı bir hale getirilebilir. Dekorasyon ve organizasyon işleri ile ilgilenen kişiler bu tür detaylar ile ilgilenebilir ve hayalinizdeki pasta arabasını yaratabilirler. Pasta arabaları düğünlerde en çok unutulan aksesuarlardan biri olması sebebiyle organizatörler artık gelin masası, gelin çiçeği, gelin yolu gibi detaylar arasında pasta arabası için de çokça seçenek sunmaktadırlar.

Pasta Arabaları Nerelerden Alınır?

İstanbul pasta arabası süslemeleri için internet üzerinde arama yapabilir ve size uygun araba için sipariş verebilirsiniz. Dilerseniz almak istediğiniz ürüne eklemeler yapılmasını talep edebilir ve kendi zevkinize göre de pasta arabası fiyatları içinden uygun bir ürüne seçebilir ve ürünün görüntüsünü değiştirebilirsiniz. Harem dekor ve organizasyona uğramadan pasta arabası almaya karar vermeyin.

Ucuz Pasta Arabası ile ilgili detaylı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.


Ucuz Pasta Arabası

Harem Dekor Farkıyla Pasta Arabası Modellerini görmek için iletişime geçiniz.

Back to Yazılar